13.03.2018 12:57

"Przyjaciółki": Konflikt między bohaterkami narasta. Czy dziewczyny w końcu się pogodzą? To zdjęcie zdradza wszystko!

Początek najnowszego sezonu serialu "Przyjaciółki" nie był optymistyczny. Pomiędzy bohaterkami doszło do kłótni. Czy dziewczyny w końcu się pogodzą?

Przyjaciółki

Fotografia: Instagram/Joanna Liszowska

Przyjaciółki” są jednym z najpopularniejszych wśród Polek seriali. Widzowie pokochali losy czterech charyzmatycznych kobiet, które łączy wyjątkowa więź. Od swoich pierwszych odcinków w 2012 roku serial cieszy się ogromną oglądalnością. Nic dziwnego, fabuła jest pełna zwrotów akcji, a nowe przygody bohaterek nigdy się nie nudzą.

Najnowszy sezon „Przyjaciółek” rozpoczął się zaskakująco. Już w pierwszym odcinku doszło do spięcia między głównymi bohaterkami. Patrycja, grana przez Joannę Liszowską, postanowiła wziąć ślub z Wiktorem (Paweł Deląg). Jej decyzji nie potrafią jednak poprzeć przyjaciółki, co rozwścieczyło bohaterkę. Zdecydowała się, że nie chce, aby najbliższe jej osoby uczestniczyły w ceremonii. I choć w drugim odcinku Inga (Małgorzata Socha) starała się pogodzić z przyjaciółką, ta nie daje za wygraną.

Zobacz także: Małgorzata Socha pochwaliła się prezentem od męża. Fanki serialu "Przyjaciółki" zwróciły uwagę na zabawny szczegół

W czwartek trzeci w tym sezonie odcinek „Przyjaciółek”.  Czy dziewczyny w końcu się pogodzą? Relacje między nimi nie wskazują na rychłe zawieszenie broni. Najnowsze zdjęcie Anity Sokołowskiej, czyli serialowej Zuzy, zdradza jednak, że bohaterki wkrótce się pogodzą!

Anita Sokołowska i Joanna Liszowska na planie "Przyjaciółek"

Fotografia: Instagram/Anita Sokołowska

Czy Patrycja pogodzi się z przyjaciółkami?

Fanki serialu od razu skomentowały zdjęcie aktorki. Wiele z nich odetchnęło z ulgą na widok uśmiechniętych aktorek na wspólnym planie zdjęciowym. Inne już snują teorie spiskowe na temat tego, dlaczego Patrycja i Zuza są razem w łóżku? Czyżby któraś z nich znów wpakowała się w kłopoty?

"

Czyli się pogodzicie. "

"

Czyli przyjaciółki się pogodziły. "

"

Już zgoda. No nareszcie. "

"

Patrycja starego z domu wyrzuciła? Nareszcie. "

"

Czyżby po raz kolejny Patrycja zaliczyła łomot od Wiktora? (…) No, dziewczyny, jak tak dalej będzie, to po kolejnych odcinkach zejdę na zawał. "

"

Dobrze was widzieć, bo po ostatnim odcinku było mi smutno, że nie widziałam was razem. "

Widać zatem, że fanki „Przyjaciółek” mogą śmiało przestać zamartwiać się o swoje ulubione bohaterki. One zawsze się dogadają! A to, jak do tego dojdzie, będziemy mogły sprawdzić już w nadchodzących odcinkach serialu. Zobaczcie zwiastun najbliższego odcinka: 

Oglądasz "Przyjaciółki"?

Autor: Katarzyna Leszczyńska