"Przyjaciółki": Konflikt między bohaterkami narasta. Czy dziewczyny w końcu się pogodzą? To zdjęcie zdradza wszystko!

Katarzyna Leszczyńska 13.03.2018
Przyjaciółki
Fotografia: Instagram/Joanna Liszowska

Początek najnowszego sezonu serialu "Przyjaciółki" nie był optymistyczny. Pomiędzy bohaterkami doszło do kłótni. Czy dziewczyny w końcu się pogodzą?

Przyjaciółki” są jednym z najpopularniejszych wśród Polek seriali. Widzowie pokochali losy czterech charyzmatycznych kobiet, które łączy wyjątkowa więź. Od swoich pierwszych odcinków w 2012 roku serial cieszy się ogromną oglądalnością. Nic dziwnego, fabuła jest pełna zwrotów akcji, a nowe przygody bohaterek nigdy się nie nudzą.

Najnowszy sezon „Przyjaciółek” rozpoczął się zaskakująco. Już w pierwszym odcinku doszło do spięcia między głównymi bohaterkami. Patrycja, grana przez Joannę Liszowską, postanowiła wziąć ślub z Wiktorem (Paweł Deląg). Jej decyzji nie potrafią jednak poprzeć przyjaciółki, co rozwścieczyło bohaterkę. Zdecydowała się, że nie chce, aby najbliższe jej osoby uczestniczyły w ceremonii. I choć w drugim odcinku Inga (Małgorzata Socha) starała się pogodzić z przyjaciółką, ta nie daje za wygraną.

Zobacz także: Małgorzata Socha pochwaliła się prezentem od męża. Fanki serialu "Przyjaciółki" zwróciły uwagę na zabawny szczegół

W czwartek trzeci w tym sezonie odcinek „Przyjaciółek”.  Czy dziewczyny w końcu się pogodzą? Relacje między nimi nie wskazują na rychłe zawieszenie broni. Najnowsze zdjęcie Anity Sokołowskiej, czyli serialowej Zuzy, zdradza jednak, że bohaterki wkrótce się pogodzą!

Anita Sokołowska i Joanna Liszowska na planie "Przyjaciółek"
Fotografia: Instagram/Anita Sokołowska

Czy Patrycja pogodzi się z przyjaciółkami?

Fanki serialu od razu skomentowały zdjęcie aktorki. Wiele z nich odetchnęło z ulgą na widok uśmiechniętych aktorek na wspólnym planie zdjęciowym. Inne już snują teorie spiskowe na temat tego, dlaczego Patrycja i Zuza są razem w łóżku? Czyżby któraś z nich znów wpakowała się w kłopoty?

Czyli się pogodzicie.

Czyli przyjaciółki się pogodziły.

Już zgoda. No nareszcie.

Patrycja starego z domu wyrzuciła? Nareszcie.

Czyżby po raz kolejny Patrycja zaliczyła łomot od Wiktora? (…) No, dziewczyny, jak tak dalej będzie, to po kolejnych odcinkach zejdę na zawał.

Dobrze was widzieć, bo po ostatnim odcinku było mi smutno, że nie widziałam was razem.

Widać zatem, że fanki „Przyjaciółek” mogą śmiało przestać zamartwiać się o swoje ulubione bohaterki. One zawsze się dogadają! A to, jak do tego dojdzie, będziemy mogły sprawdzić już w nadchodzących odcinkach serialu. Zobaczcie zwiastun najbliższego odcinka: 

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów