Smutny finał "Przyjaciółek". Zobacz zwiastun ostatniego odcinka

Anita Sokołowska jako chora na raka Zuza w łóżku w piżamie w serialu "Przyjaciółki"
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

12. sezon "Przyjaciółek" wzbudzał ogromne emocje. Finał będzie idealnym podsumowaniem. Co czeka bohaterki? Szykujcie chusteczki!

"Przyjaciółki" to serial, który nie traci na popularności. O tym świadczy też to, że już powstaje 13. sezon produkcji Polsatu. 12. sezon natomiast powoli dobiega końca. Nie da się ukryć, że był on bardzo emocjonalny. Zuza, jedna z tytułowych przyjaciółek, zmaga się z rakiem piersi i jest coraz słabsza. Pod koniec ostatniego odcinka Anka dowiedziała się o śmierci swojego męża. Trzeba przyznać, że końcówka sezonu nabrała tempa i nie możemy doczekać się ostatniego odcinka, żeby zobaczyć, jak to wszystko się zakończy.

"Przyjaciółki" 12 - finał sezonu

Niestety okazuje się, że na fanów Zuzy nie czekają dobre wieści. Bohaterka otrzyma od lekarza jasną informację: "Nie możemy podać kolejnej chemii". Wszystko dlatego, że Zuza jest coraz słabsza i źle znosi kolejne wlewy, o czym mogliśmy przekonać się już z ostatnich odcinków. Zuza z dnia na dzień traci siły, a wszyscy szykują się do jej wesela. Okazuje się, że nie będzie w stanie o własnych siłach stanąć na ślubnym kobiercu.

Również w życiu innych przyjaciółek nadejdą wielkie zmiany. Patrycja nie stawi się w pracy. Ela domyśla się, że powodem tego jest były mąż kobiety. Anka będzie próbowała dociec, co tak naprawdę stało się z jej mężem. Wika natomiast nieustannie knuje. Nie jest zadowolona z powrotu Wiktora do Patrycji. 

Zobacz także: Widzowie wybrali! 10 najlepiej ocenionych polskich seriali wszech czasów

O tym, jak to wszystko się zakończy, będziemy mogli przekonać się już w najbliższy czwartek, 22 listopada, o godzinie 21:10. Jedno jest pewne, warto przygotować chusteczki! Sami zobaczcie zwiastun ostatniego odcinka.

Materiały prasowe/Polsat
Przyjaciółki: Zuza i Jasiek
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat
Przyjaciółki: Anka
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat
Przyjaciółki: Patrycja, Zuza, Anka, Inga
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooka

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz. 

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów