Rewolucja w życiu bohaterki "Przyjaciółek"! U jej boku pojawi się nowa postać. To znany aktor

Katarzyna Leszczyńska 08.06.2018
Anita Sokołowska
Fotografia: Instagram/Anita Sokołowska

Znamy go doskonale z jednego z najpopularniejszych polskich filmów. Teraz dołącza do hitowego serialu i namiesza w życiu jednej z bohaterek.

Niedawno stacja Polsat podała oficjalną informację, że "Przyjaciółki" powrócą po wakacjach w nowej, 12. odsłonie. Trudno się dziwić, ponieważ serial ma grono wiernych fanek, które nie chcą przegapić ani jednego odcinka opowiadającego o losach ich ulubionych bohaterek. Według najnowszych doniesień, jedną z nich czeka życiowa rewolucja.

Zobacz także: Którą bohaterkę "Przyjaciółek" przypominasz? Rozwiąż quiz!

Zmiany czekają jedną z najbardziej szalonych bohaterek serialu. Okazuje się, że Dorotka, która jeszcze niedawno przyrzekała, że kończy z mężczyznami, zakocha się i… nawet weźmie ślub! Jej wybranek jednak może zaskoczyć widzów. Do serialu dołącza aktor znany z legendarnego filmu "Seksmisja". Agnieszka Sienkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym znajduje się u boku Olgierda Łukaszewicza, czyli filmowego Alberta.

Olgierd Łukaszewicz w obsadzie "Przyjaciółek"

Niedawno w rozmowie z "Party" Sienkiewicz ogłosiła, że jej bohaterka weźmie ślub. Teraz na jej Instagramie pojawia się zdjęcie, na którym jest u boku Łukasiewicza. Również podpis jest bardzo interesujący.

Co na planie @przyjaciolkipolsat robi Pan Olgierd Łukaszewicz? Hmm…? To ogromny zaszczyt i wspaniała lekcja aktorstwa – możemy przeczytać na Instagramie Agnieszki Sienkiewicz.

Czyżby Dorotka odnalazła szczęście u boku starszego mężczyzny? Trzeba przyznać, że piękna z nich para. O szczegółach przekonamy się zapewne po wakacjach.

Zobacz także: Małgosia Socha rozpoczęła baby boom? Kolejna gwiazda "Przyjaciółek" w ciąży!

Zobaczcie w poniższej galerii, ile za jeden dzień zdjęciowy zarabiają serialowe gwiazdy:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów