Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "Przyjaciółek"?! Aktorka skomentowała

Agnieszka Sienkiewicz w swetrze
Fotografia: Instagram/Agnieszka Sienkiewicz-Gauer

Agnieszka Sienkiewicz urodziła córeczkę. Aktorka w związku z tym chce zrobić sobie przerwę w pracy. Co dalej z Dorotką z "Przyjaciółek"? Gwiazda zdradza plany.

"Przyjaciółki" już jesienią wracają na antenę stacji Polsat z 14. sezonem. Wiemy już, że najnowsze odcinki będą pełne emocji. W serialu pojawią się nowi bohaterowie, intrygujące wątki, ale jednocześnie niektórzy aktorzy będą rzadziej na ekranie. Agnieszka Sienkiewicz, która w produkcji wciela się w postać uwielbianej przez widzów Dorotki, ostatnio urodziła córeczkę. Aktorka tym samym postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy. Co dalej z Dorotką?

Zobacz także: "Przyjaciółki": niepokojące wideo z planu serialu. Jedna z bohaterek trafi do szpitala!

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz odejdzie z serialu?!

To nie pierwsze dziecko aktorki. Agnieszka Sienkiewicz trzy lata temu urodziła pierwszą córeczkę i zrobiła sobie wówczas aż dziewięciomiesięczną przerwę od pracy. Jak będzie tym razem?

"Party" postanowiło zapytać aktorkę o jej plany zawodowe po porodzie.

Najważniejsze dla mnie jest być przy dzieciach i na tym się skupiam - powiedziała Sienkiewicz.

Fani "Przyjaciółek" zaczęli się w związku z tym zastanawiać, co dalej z postacią Dorotki. Czy zniknie z ekranu? Okazuje się, że producenci serialu postanowili dmuchać na zimne i wszystkie sceny z udziałem aktorki do 14. sezonu nakręcili dawno temu, gdy ciąża Sienkiewicz nie była jeszcze bardzo widoczna.

Moja bohaterka pojawi się na ekranie, ale będzie jej mniej. Dorotka jednak nie zawiedzie widzów swoją pomysłowością. Produkcja serialu "Przyjaciółki" dołożyła wszelkich starań, żebym mogła spokojnie przygotować się do narodzin drugiego dziecka. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek mojej bohaterki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie - mówi Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z magazynem "Party". 

Przed Agnieszką Sienkiewicz zatem piękne chwile spędzone w gronie rodziny, aktorka nie zostawia nas jednak i Dorotka wróci w 14. sezonie "Przyjaciółek". A my mamy nadzieję, że wszystkie aktorki pojawią się w kolejnych odsłonach produkcji.

Zobacz także: Znamy wszystkich uczestników 12. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Lubisz "Przyjaciółki"? Sprawdź, którą bohaterkę serialu przypominasz!

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów