"Przyjaciółki" wracają! Już jest zwiastun 14. sezonu serialu

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

"Przyjaciółki" wracają z 14. sezonem! W życiu głównych bohaterek jak zwykle będzie się działo bardzo dużo. Jak sobie poradzą z przeciwnościami? Zobacz zwiastun!

"Przyjaciółki" niezmiennie od lat cieszą się ogromną popularnością widzów. Cztery główne bohaterki i ich wyjątkowa relacja przyciągają przed telewizory rzesze fanek. Nic więc dziwnego, że stacja Polsat zdecydowała się na kontynuację produkcji. Już jesienią na antenie pojawi się 14. sezon serialu "Przyjaciółki", a my już wiemy, co będzie się w nim działo! Zobaczcie zwiastun i sprawdźcie, kiedy premiera pierwszego odcinka. Nie możemy się doczekać!

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "Przyjaciółek"?! Aktorka skomentowała

"Przyjaciółki" sezon 14: zwiastun i data premiery

14. sezon "Przyjaciółek" znów przyniesie wiele niespodzianek, niekiedy bardzo przykrych. Los nieprzyjemnie doświadczy Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer) i jej rodzinę. Strzeleccy będą musieli poradzić sobie z trudną sytuacją.

Nad Patrycją (Joanna Liszowska) i Wiktorem (Paweł Deląg) wciąż wiszą czarne chmury. Ratowaniu małżeństwa nie pomoże pojawienie się młodej niani, którą zatrudnili do opieki nad dzieckiem. Tu pojawi się nowa bohaterka, Kalina, w której postać wcieli się Maria Pawłowska.

Zuza (Anita Sokołowska) i Jasiek (Marek Bukowski) będą mieli coraz mniej czasu dla siebie. Na domiar złego w ich życiu pojawi się znienawidzony przez Jaśka brat - Igor (Stefan Pawłowski).

A co u Ingi (Małgorzata Socha)? Choć wydaje jej się, że nic nie czuje już do Marcina (Mateusz Janicki), informacja o jego ślubie nieco ją zaboli. Jak sobie z tym poradzi? Przekonamy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek"! Pierwszy z nich na antenie Polsatu będziemy mogli obejrzeć już w czwartek, 5 września o godzinie 21:10

Zobaczcie zwiastun 14. sezonu "Przyjaciółek".

Zobacz także: Małgorzata Socha z dziećmi na obozie Lewandowskiej. Pokazała urocze zdjęcie z treningu

Przyjaciółki
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat
Przyjaciółki
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat
Przyjaciółki
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów