"Przyjaciele" nigdy nie wrócą?! Twórczyni serialu wyjaśnia wątpliwości

"Przyjaciele": Monica, Chandler, Rachel, Ross, Phoebe i Joey
Fotografia: Courtesy Everett Collection/East News

Od dawna mówi się o powrocie "Przyjaciół". Współtwórczyni serialu w najnowszym wywiadzie postawiła sprawę jasno. Czy serial powróci?

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej uwielbianych przez widzów seriali w historii srebrnego ekranu. Od dłuższego czasu w mediach krążą spekulacje, czy produkcja powróci. Fani chcieliby ponownie zobaczyć swoich ulubionych bohaterów i dowiedzieć się, jak potoczyły się ich losy. Okazuje się jednak, że szanse na to są bliskie zeru. Marta Kauffman, współtwórczyni "Przyjaciół", szczerze odpowiedziała na pytanie o kontynuację produkcji.

Zobacz także: 24 najlepsze seriale w historii srebrnego ekranu

"Przyjaciele" nie powrócą na ekrany

O tym, że "Przyjaciele" prawdopodobnie nie powrócą na ekrany mówili już sami aktorzy z serialu. Teraz te informacje potwierdziła w rozmowie z "Rolling Stone" Marta Kauffman.

Współtwórczyni produkcji zdradziła powody, przez które serial nie będzie kontynuowany.

Jest kilka powodów. Nasz serial opowiada o okresie w życiu, kiedy przyjaciele są jak rodzina. Ten okres przemija. Tworząc kontynuację zebralibyśmy razem aktorów, ale serce serialu byłoby już nieobecne. Nie wiem, co dobrego miałoby to nam przynieść. Serial nadal radzi sobie dobrze, ludzie go kochają. Powrót po latach jedynie by rozczarował - powiedziała.

Fani serialu powinni zatem zadać sobie jedno ważne pytanie - czy naprawdę w imię kontynuacji warto stracić dobre zdanie o produkcji? W końcu nie raz już przekonaliśmy się, że kontynuacje seriali po latach zazwyczaj się nie udają. Nie pozostaje nam nic innego, jak obejrzeć z nostalgią stare odcinki "Przyjaciół".

Zobacz także: Seriale idealne na wieczór. TOP 11 propozycji, które po prostu trzeba zobaczyć

Oglądając jakiś serial całymi sezonami łatwo jest zżyć się z jego bohaterami. Są takie serialowe pary, które podbiły nasze serca i chcielibyśmy, żeby istniały naprawdę.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów