Jennifer Aniston zdradziła na Instagramie, jak potoczyły się losy Rachel i Rossa z "Przyjaciół"!

Zuzanna Morska 09.12.2019
Serial "Friends"
Fotografia: Warner Bros/Courtesy Everett Collection

I wszystko jasne!

Choć od zakończenia emisji serialu "Przyjaciele" minęło już 15 lat, produkcja wciąż należy do najpopularniejszych na świecie! Amerykański serial opowiadający o grupie przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie swoją premierę miał w 1994 roku. Ostatni odcinek można było obejrzeć w 2004 roku.

Od tamtej pory fani regularnie wyczekują informacji na temat ewentualnej kontynuacji formatu. Zagorzali wielbiciele Phoebe, Rachel, Joeya, Moniki, Rossa i Chandlera chcą też wiedzieć, jak dalej potoczyły się losy ich ulubionych bohaterów. Rąbka tajemnicy na ten temat uchyliła sama Jennifer Aniston, która wcielała się w rolę Rachel!

"Przyjaciele": jak potoczyły się losy Rachel i Rossa

Jakiś czas temu Jennifer Aniston dołączyła do grona użytkowników Instagrama. Aktorka pobiła rekord - zdobyła 1 mln obserwatorów w nieco ponad 5 godzin od założenia tutaj konta.

Gwiazda regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia i za pomocą komentarzy komunikuje się też ze swoimi fanami. Jednej z internautek zdradziła nawet, jak potoczyły się losy Rachel i Rossa, którzy w "Przyjaciołach" przez pewien czas byli parą.

Obserwatorka Jen zapytała, czy Rachel wciąż jest w związku z Rossem. Jak odpowiedziała jej Aniston?

Well, we’re on a break - odpisała.

Nie oznacza to jednak, że bohaterowie ze sobą zerwali! W ten sposób Jennifer nawiązała do sceny z 15. odcinka 3. sezonu, w którym Ross tłumaczył się przed swoją dziewczyną, wypowiadając właśnie słowa: "We were on a break".

Miał na myśli to, że obecnie mają problemy, ale wciąż są parą!

Wygląda na to, że fani "Przyjaciół" mogą odetchnąć z ulgą - ich ulubiona para wciąż jest razem!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów