"Przyjaciele": Ten bohater jest najbardziej znienawidzony przez widzów. Będziecie zaskoczeni!

Katarzyna Leszczyńska 23.03.2018
Przyjaciele
Fotografia: EAST NEWS

"Przyjaciele" są jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Wydawać się może, że widzowie lubią każdego z paczki. Okazuje się, że niekoniecznie.

"Przyjaciele" od lat dziewięćdziesiątych są jedną z najbardziej uwielbianych przez fanów seriali produkcją. Dlatego też Netflix Polska, który jest bogaty w wiele interesujących pozycji, m.in. seriali kostiumowych oraz produkcji dla kobiet, postanowił włączyć do swojej oferty również ten serial. Choć wydawać by się mogło, że widzowie pokochali każdego z wesołej paczki, okazuje się, że jedne z postaci się nieco bardziej lubiane, podczas gdy inne nie cieszą się aż taką przychylnością fanów.

Zobacz także: Jennifer Aniston zapytana o powrót "Przyjaciół". Niespodziewana reakcja. Jest szansa na kontynuację?

Firma internetowa YouGov, zajmująca się badaniami marketingowymi, przeanalizowała serial "Przyjaciele" w kontekście tego, jak poszczególnych bohaterów widzą fani produkcji. Wyniki niektórych z was mogą naprawdę zaskoczyć, zwłaszcza jeżeli chodzi o osobę, która nie jest za bardzo darzona sympatią widzów.

Najmniej lubiana postać w "Przyjaciołach"

Okazuje się, że fani serialu "Przyjaciele" najmniejszą sympatią darzą… Monicę! Zaledwie 5% ankietowanych wybrało ją jako swoją ulubioną bohaterkę. Zdaniem widzów ma ona skłonności do kontrolowania i miewa irytujące obsesje. Zaraz po niej, na drugim miejscu najbardziej nielubionych bohaterów znalazł się jej brat, Ross.

Kto zatem jest najbardziej lubianym bohaterem "Przyjaciół"? Ku naszemu zaskoczeniu, nie jest nim Joey, który uplasował się na drugiej pozycji. Największą przychylnością widzów cieszy się Chandler, który uznawany jest również za najzabawniejszego bohatera serialu. Pozostałe postaci również otrzymały swoje wyróżnienia od fanów.

Zobacz także: W "Przyjaciołach" grał zwariowanego Chandlera. Matthew Perry dziś ma 48 lat. W jego wyglądzie sporo się zmieniło

Phoebe zdaniem widzów jest najmilszym przyjacielem. Rachel oczywiście została okrzyknięta najbardziej atrakcyjną bohaterką. To właśnie z nią aż 21% fanów wybrałoby się na randkę. Jeżeli chodzi o Joeya natomiast, mamy ciekawostkę. O dziwo, jego fanami częściej okazują się mężczyźni. Aż 20% panów lubi Joeya, podczas gdy pań, które wskazały go jako ulubioną postać było zaledwie 14%.

Serial "Przyjaciele" jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Zabawne perypetie paczki przyjaciół od niedawna są dostępne również w polskim Netflixie. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tej produkcji, koniecznie musicie nadrobić zaległości!

Zobacz także: O kobietach i dla kobiet. Interesujące propozycje Netflixa na babskie wieczory

Zobaczcie w poniższej galerii najlepsze seriale 2017 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów