"Przyjaciele": Jennifer Aniston miała nie zagrać w serialu! Na jaw wyszły nowe fakty

Jennifer Aniston na planie serialu "Przyjaciele"
Fotografia: WARNER BROS TV/Album Online/EAST NEWS

Z okazji 25-lecia serialu "Przyjaciele" pojawiają się nowe fakty na temat produkcji. Okazuje się, że o mały włos zabrakłoby w niej jednej z największych gwiazd, Jennifer Aniston!

"Przyjaciele" to kultowy serial z lat 90., który do dziś cieszy się ogromną popularnością. Fani produkcji bardzo by chcieli, żeby twórcy zdecydowali się na jej kontynuację, jest to jednak utrudnione w związku z tym, że nie wszyscy aktorzy chcieliby powrócić do swoich ról sprzed lat. Wciąż jednak możemy cieszyć się starymi odcinkami, a na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące serialu. Okazuje się, że niewiele brakowało, żeby nie wystąpiła w nim Jennifer Aniston!

Zobacz także: "Przyjaciele" znikną z Netfliksa! To wielka strata dla platformy

"Przyjaciele": Jennifer Aniston mogła nie zagrać w serialu

"Przyjaciele" w tym roku obchodzą swoje 25-lecie. W związku z tym do sieci wypłynęło kilka nowych faktów dotyczących tej kultowej produkcji.

Okazuje się, że w serialu omal nie zabrakło jednej z największych gwiazd!

Jennifer Aniston, która zagrała Rachel, miała podpisany kontakt z CBS, dla którego kręciła komedię "Muddling Through". Na szczęście stacja nie zdecydowała się na kontynuację tego serialu. W innym przypadku Aniston musiałaby wrócić na tamten plan, ponieważ to właśnie z CBS podpisała pierwszy kontrakt.

Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło i Jennifer Aniston zagrała w "Przyjaciołach". Wyobrażacie sobie inną aktorkę w roli Rachel?

Zobacz także: Zobacz zapowiedź serialu "The Morning Show" od Apple! W rolach głównych Reese Witherspoon i Jennifer Aniston

Serial "Przyjaciele" odniósł ogromny sukces. Wielu fanów tęskni za tą popularną produkcją. Jeśli uwielbiałeś śledzić przygody szóstki przyjaciół, koniecznie weź udział w naszej zabawie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się, który serialowy bohater jest twoją bratnią duszą.

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów