Pamiętacie córeczkę Rossa i Rachel z "Przyjaciół"? Grały ją bliźniaczki! Jak wyglądają po latach?

David Schwimmer w roli Rossa oraz Jennifer Aniston w roli ciężarnej Rachel w serialu "Przyjaciele"
Fotografia: EAST NEWS

Rachel i Ross w "Przyjaciołach" mieli córkę Emmę. W jej postać wcieliły się bliźniaczki. Dziś to 16-latki i chętnie chwalą się, że wystąpiły w kultowym serialu.

Być może nie wszyscy o tym pamiętają, ale jedna z najbardziej uwielbianych par z "Przyjaciół", mianowicie Ross i Rachel, doczekali się w serialu potomka. Mieli córkę, Emmę. Okazuje się, że dziewczynkę grały dwie aktorki, które są bliźniaczkami. W tym roku małe aktorki skończyły 16 lat. Do tej pory chętnie chwalą się, że wystąpiły w kultowym serialu.

Jak dziś wygląda Emma z "Przyjaciół"?

W rolę Emmy w "Przyjaciołach" wcieliły się siostry: Cali Sheldon oraz Noelle Sheldon. I choć przyznają, że nie pamiętają tych czasów, obecnie chętnie chwalą się, że wystąpiły w kultowej produkcji. Trudno im się dziwić, w końcu zagrały córkę Rossa i Rachel, czego niejedna fanka "Przyjaciół" może im pozazdrościć.

Wiele osób z naszej szkoły to ogląda, a większość z nich wie, że w nim grałyśmy i uważają, że to całkiem fajne – mówiła Noelle w jednym z wywiadów.

Okazuje się, że bliźniaczki wystąpiły w serialu dzięki swojej mamie. To właśnie ona znalazła ogłoszenie, w którym szukano bliźniaczek do gry aktorskiej. Czyżby ich mama również była fanką "Przyjaciół"? Przypomnijmy, że podobnie było w przypadku sióstr Olsen, które na zmianę grały w "Pełnej chacie". A jak dziś, po latach, wyglądają dziewczynki, które zagrały córkę Rachel i Rossa? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Słodka Stephanie z "Pełnej chaty" już tak nie wygląda. Wyrosła na niegrzeczną dziewczynkę

Emma "Przyjaciele"
Fotografia: YouTube/Favorite Videos
Zagłosuj

Którego bohatera "Przyjaciół" lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

Najpopularniejsze seriale 2017 roku według Google:

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów