Wpadka przed seansem "Świnki Peppy"! Dzieciom pokazano zwiastuny horrorów

Świnka Peppa
Fotografia: YouTube/Peppa Pig Polski - Kanał Oficjalny

Karygodna wpadka jednego z kin! Tuż przed seansem dla dzieci puszczono zwiastuny brutalnych horrorów. Dzieci były przerażone, a rodzice oburzeni.

"Świnka Peppa" to jedna z najpopularniejszych obecnie bajek dla najmłodszych. Dzieci uwielbiają przygody małej świnki i jej rodziny. Jedno z kin w Wielkiej Brytanii w związku z tym urządziło seans dla najmłodszych. Mieli pokazać ulubioną bajkę milusińskich, w pewnym momencie zaliczyli jednak wpadkę. Przed rozpoczęciem seansu, jak to w kinie bywa, miały miejsce zwiastuny. W pewnym momencie wyświetlono jednak zwiastuny... horrorów, a dzieci były przerażone.

Zobacz także: Najlepsze bajki dla dzieci. TOP 100

Horror na seansie "Świnki Peppy"

"Peppa Pig: Festival of Fun" to nowy film z serii animacji o śwince. Aktualnie wyświetlany jest w kinach w Wielkiej Brytanii, a seanse przyciągają rzesze milusińskich, którzy ochoczo podążają do kina ze swoimi rodzicami. W jednym z kin jednak doszło do karygodnej pomyłki.

Jak informuje BBC News, sytuacja miała miejsce w Empire Cinema w Ipswich. Tuż przed filmem ze Świnką Peppą puszczono zwiastuny, a wśród nich zapowiedzi najnowszych horrorów: "Ma" z Octavią Spencer oraz "Brightburn". Każdy z nich jest bardzo brutalny, a na ekranie pojawia się krew.

Niektórzy rodzice tak się oburzyli, że natychmiast wyprowadzili swoje dzieci z kina. Inni mali widzowie zaczęli zanosić się płaczem. Jedna z matek zasłoniła córce oczy, twierdząc, że to "głupiutki film dla mamusi i tatusia". Dziewczynka jednak zaczęła płakać razem z innymi dziećmi.

Rodzice tych i nie tylko tych dzieci są oburzeni. Twierdzą, że taka sytuacja może wyrządzić szkody w psychice dziecka. Myślicie, że kino powinno ponieść konsekwencje? Poniżej znajdziecie zwiastuny horrorów, które zostały puszczone dzieciom.

Zobacz także: Dziecko nie płacze bez powodu. Co oznacza płacz niemowlaka i jak na niego reagować?

Jakie znacie najbardziej oryginalne imiona dziecięce? Te gwiazdy poniosła wyobraźnia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów