Już jest zwiastun filmu "Proceder" o Chadzie. W rolach głównych Kożuchowska i Więdłocha

"Proceder": Małgorzata Kożuchowska i Kali na planie filmu o Chadzie
Fotografia: VIPHOTO/East News

Chada był znanym raperem, który często pakował się w kłopoty. Zmarł nagle w 2018 roku. Jego śmierć zaskoczyła fanów muzyka. Teraz powstaje film o jego życiu.

Tomasz Chada był znanym polskim raperem. Jego życie zdecydowanie nie było usłane różami. Muzyk reprezentował nurt ulicznego rapu i przez jakiś czas wchodził w skład popularnej grupy Molesta Ewenement. Chada znany był jednak również z tego, że często wpadał w kłopoty. Kilkukrotnie był skazany, m.in.: za napaść i kradzież. Karę skończył odbywać w 2017 roku. Niecały rok później próbował popełnić samobójstwo, a kilka dni później zmarł w szpitalu. Teraz powstaje film o jego życiu.

Zobacz także: "Polityka": Maciej Stuhr na planie filmu Patryka Vegi. Kiedy premiera?

"Proceder": zwiastun filmu o Chadzie i obsada

"Proceder" z pewnością będzie poruszającym filmem, zwłaszcza dla fanów rapera. Sądząc po życiorysie Chady i patrząc na zwiastun, nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości.

Film opowie historię Chady jako muzyka, ale również pokaże go z bardziej prywatnej strony. 

Życie Chady było skomplikowane, rzeczywiście w wielu momentach znajdował się na krawędzi, rzucał wyzwanie władzom, ale jednocześnie zdawał sobie sprawę z ciężaru nałogów i czynów, które popełnił - mówi Michał Węgrzyn, reżyser filmu.

W zwiastunie widzimy aktorów, którzy zagrają w produkcji. Są wśród nich: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki. Jak donosi Onet, na ekranach pojawią się również: Piotr Witkowski, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Kowalewski oraz Gabriela Muskała. W filmie zobaczymy także znanych raperów, którzy postanowili oddać hołd swojemu koledze. Wśród nich znaleźli się: Marcin Gutkowski (Kali), Vienio (Molesta Ewenement) oraz Michał Buczek (Z.B.U.K.U).

"Proceder": kiedy premiera filmu o Chadzie?

W sieci pojawił się właśnie zwiastun produkcji, w którym została podana data premiery filmu "Proceder". Produkcja na ekranach kin ukaże się już 14 listopada. 

Zobacz także: Patryk Vega zaczyna pracę nad kolejnym filmem. Tym razem o ciemnej stronie piłki nożnej

Chada zmarł w 2018 roku. Kto jeszcze odszedł od nas w minionym roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów