Znany raper o filmie "Proceder": "Nie wybiorę się do kina, żeby sobie oszczędzić wk*rwienia"

Maskot, Chada, Hukos w teledysku do piosenki "Słuchasz na własne ryzyko"
Fotografia: YouTube/Step Records

Hukos wielokrotnie nagrywał utwory z Chadą. Teraz postanowił wypowiedzieć się na temat filmu "Proceder" o życiu rapera oraz jego zwiastuna. Nie jest zachwycony.

Film "Proceder" już 14 listopada wejdzie na ekrany kin. Produkcja opowie historię kontrowersyjnego rapera, Chady, który zmarł w 2018 roku. W filmie wystąpią znani aktorzy oraz popularni raperzy. Niedawno w sieci ukazał się zwiastun "Procederu". Postanowił go skomentować znany raper, Hukos, który wielokrotnie współpracował z Chadą. Wspólnie wydali m.in. takie single jak: "Niesiemy prawdę" oraz "Słuchasz na własne ryzyko". Co raper sądzi o filmie?

Zobacz także: Już jest zwiastun filmu "Proceder" o Chadzie. W rolach głównych Kożuchowska i Więdłocha

Hukos na temat filmu "Proceder"

Dla bliskich znanych osób, które nie żyją, filmy na ich temat mogą być bolesne. Tak jest m.in. z Anną Przybylską, o której film miał powstać, jednak rodzina nie wyraziła na to zgody. W przypadku filmu o Chadzie również jest tak, że nie wszyscy jego bliski są zachwyceni tą produkcją.

Hukos i Chada mieli bliskie relacje. Wspólnie nie tylko nagrywali utwory, ale również byli kumplami. Hukos opublikował spory wpis na temat zwiastuna filmu "Proceder"

Nie wiem, co to za film, choć po cichu liczę, że będzie choć w połowie tak ciekawy, jak życie Chady było. Ale już widzę, że pier*olenia na ten temat nie zabraknie i to będzie pewnie najbardziej komentowany film roku - napisał Hukos.

Muzyk przyznał, że raczej nie wybierze się na niego do kina.

Pewnie to akurat jeden z tych filmów, na który nigdy nie wybiorę się do kina, żeby sobie oszczędzić wk*rwienia i akurat, w tym jednym, jedynym przypadku, Chada by mnie poparł, że pewnie spiracę ten film i bezczelnie obejrzę go w domu w wersji pirackiej - napisał Hukos. 

Zdaniem rapera film nie odda w całości tego, jaki był Chada. Tym samym Hukos postanowił wspomnieć swojego przyjaciela.

Wiem, jaki Tomasz był na żywo, bo akurat zdarzyło mi się pomieszkiwać z nim razem. Nie będę mówił, co Tomek potrafił wymyślić, ale to naprawdę gruby świr był. (...) Będzie straszne pier*olenie, czy było tak, czy było inaczej. (...) Spoczywaj w spokoju Tomek, bo za chwilę będzie ciężka jazda - podsumował swój wpis Hukos.

A wy wybieracie się do kin na film "Proceder"? W produkcji wystąpią m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Kali oraz VIENIO. Poniżej możecie zobaczyć cały wpis Hukosa na ten temat. 

Zobacz także: Krzysztof Ibisz w poruszających słowach o Hannie Dunowskiej: "Byliśmy ulepieni z tej samem gliny"

Chada zmarł w 2018 roku. Kto jeszcze odszedł od nas w minionym roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów