Premiery kinowe na sierpień 2019

Katarzyna Leszczyńska 22.11.2018 AKTUALIZACJA: 24.07.2019
Plakat do filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood"
Fotografia: Instagram/Once Upon A Time In Hollywood

Sierpień szykuje dla nas wiele interesujących premier kinowych! Podpowiadamy, na co warto się wybrać. Który z tych filmów skradnie wasze serca?

Wakacje w pełni, sierpień jest zatem idealnym momentem na to, żeby być na bieżąco z nowościami filmowymi. W związku z tym czeka nas wiele interesujących premier kinowych, których nie można przegapić w sierpniu. Podpowiadamy wam, na które filmy warto wybrać się w sierpniu do kina, żeby nie żałować wydanych na bilet pieniędzy. Poniżej znajdziecie najlepsze filmy, które mają premierę właśnie w tym miesiącu. Która z nich interesuje was najbardziej?

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - w kinach od 2 sierpnia

"Szybcy i wściekli" to już kultowa seria filmów akcji. Jedni oglądają ją ze względu na efekty specjalne, a inni po prostu z sentymentu. I choć trudno wymagać od niej racjonalności, tego typu kino zawsze przyciąga rzeszę wiernych fanów. Teraz producenci "Szybkich i wściekłych" postanowili cofnąć się w czasie i zaprezentować nam historię Luke'a Hobbsa (Dwayne Johnson) oraz Deckarda Shawa (Jason Statham), którzy wspólnie stawią czoła cybernetycznie zmodyfikowanemu przestępcy. Na ekranie pojawią się również: Idris Elba, Vanessa Kirby oraz Helen Mirren.

Zobacz także: Najlepsze filmy science fiction w historii kina. TOP 51

"Pavarotti" - w kinach od 2 sierpnia

Niezwykły dokument o legendarnym śpiewaku operowym. W filmie zobaczyć możemy historię wielkiego artysty, przedstawioną przy pomocy materiałów archiwalnych i wypowiedzi jego najbliższych. W dokumencie wykorzystano także nagrania archiwalne z niezapomnianych występów Luciano Pavarottiego

Prawdziwa gwiazda rocka w operowym wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda - możemy przeczytać w opisie dystrybutora.

Tego filmu nie możecie przegapić!

Zobacz także: 42 najlepsze musicale filmowe w historii kina

"Toy Story 4" - w kinach od 9 sierpnia

Szalone zabawki powracają z nowymi przygodami. Tym razem dołączy do nich Forky, który sprawi, że wyruszą w nieoczekiwaną wyprawę. To niesamowita opowieść nie tylko dla najmłodszych. Starsi widzowie z rozrzewnieniem obejrzą historię bohaterów, których doskonale pamiętają ze swojego dzieciństwa.

Zobacz także: TOP 53 filmy animowane dla dzieci i dorosłych

"Na bank się uda" - w kinach od 15 sierpnia

Na naszej liście nie mogło zabraknąć oczywiście polskiej komedii. To idealna propozycja dla wszystkich fanów komedii kryminalnych, ciemnego humoru, a także, po prostu, Macieja Stuhra, który w tej produkcji wciela się w postać prokuratora. Oprócz niego na ekranie pojawią się: Adam Ferency, Lech Dyblik, Marian Dziędziel oraz Józef Pawłowski.

Zobacz także: Najlepsze komedie w historii kina. TOP 40

"Pewnego razu... w Hollywood" - w kinach od 16 sierpnia

To najbardziej wyczekiwany przez nas film 2019 roku. Kolejna produkcja Quentina Tarantino, z prawdziwą plejadą gwiazd. Na ekranie pojawią się: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Dakota Fanning, Kurt Russell, Luke Perry, a także polski aktor, Rafał Zawierucha. Nie możecie tego przegapić! Zwłaszcza, że Quentin zapowiedział, że to może być jego ostatni film. 

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić!

"Świat w ogniu" - w kinach od 23 sierpnia

Idealny film dla wszystkich fanów amerykańskiego kina akcji. To trzymający w napięciu thriller, który przedstawia losy Mike'a Banninga, mężczyzny oskarżonego o próbę zamachu na prezydenta USA. Ścigany przez FBI, stara się odnaleźć prawdziwych sprawców. W rolach głównych: Gerard Butler i Morgan Freeman

Zobacz także: 64 najlepsze thrillery w historii kina  

"Królowe zbrodni" - w kinach od 23 sierpnia

Na koniec naszej listy polecanych filmów na sierpień prawdziwe królowe. Nie tylko zbrodni, ale również ekranu. Melissa McCarhty, Tiffany Haddish oraz Elisabeth Moss wcielą się w żony gangsterów, którzy terroryzują nowojorską dzielnice. Gdy panowie trafiają za kratki, to właśnie ich ukochane muszą przejąć sprawy w swoje ręce. Czy poradzą sobie z mafijną działalnością?

Zobacz także: Najlepsze komedie w historii kina. TOP 40

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów