18.07.2018 10:04

Na uśmiechach się nie skończyło. Meryl Streep rozgrzała publikę do czerwoności, całując Cher w same usta!

Spontaniczna reakcja pań na premierze "Mamma Mia 2" skradła show!

Cher i Meryl Streep

Fotografia: Joel C Ryan/Invision/AP/Fotolink

Wszystkie oczy skupione były tylko na nich! Choć na premierze "Mamma Mia 2" pojawiła się cała plejada gwiazd, to Cher i Meryl Streep skradły show! Ich namiętny pocałunek rozgrzał publikę do czerwoności!

Zobacz także:  Kinowe hity 2018. Zobacz, co cię czeka!

Gwiazdy na premierze "Mamma Mia 2". Meryl Streep pocałowała Cher

Nie wszyscy wiedzą, że gwiazdy się przyjaźnią. Poznały się na planie filmu Silkwood w 1983 roku. Zarówno Streep, jak i Cher zostały docenione za swoje role nominacjami do Oscara. Od tamtej pory ich znajomość trwa, choć od czasu amerykańskiego dramatu, nie wystąpiły razem w żadnym filmie. Teraz zmieni się to za sprawą drugiej części hitowego musicalu.

W "Mamma Mia 2" Cher wcieli się w matkę postaci odgrywanej przez Meryl Streep. Aktorka nagrodzona przez Akademię Filmowa za kreacje w "Sprawie Kramerów", "Wyborze Zofii" i "Żelaznej Damie" zagra z kolei matkę przyszłej panny młodej (Amanda Seyfried).

Dokładnie 10 lat po premierze pierwszej części filmu w Londynie bohaterowie i bohaterki filmu znów się spotkali. Na niebieskim, tym razem, dywanie pojawili się m.in. Pierce Brosnan, Amanda Seyfried, Collin Firth, Cher oraz Meryl Streep. Ta ostatnia była w tak dobrym humorze, że ucałowała Cher w same usta!

Zobacz także: "Stranger Things" powraca. Zobaczcie wideo promujące 3. sezon serialu!

Meryl Streep i Cher

Fotografia: Joel C Ryan/Invision/AP/Fotolink

Meryl Streep i Cher

Fotografia: Joel C Ryan/Invision/AP/Fotolink

Obejrzysz film "Mamma Mia 2"?

Zobacz, które gwiazdy poznały się na randce w ciemno:

Autor: Magdalena Barszczak