Powstanie film o żonie Polańskiego. Jej siostra nie chce, żeby zagrała ją ta gwiazda. "Nie jest wystarczająca ładna"

Redakcja 17.07.2017
Roman Polański i Sharon Tate
Fotografia: East News

Debra Tate twierdzi, że jej zamordowaną siostrę powinna zagrać aktorka, która dorównuje jej urodą. 

Quentin Tarantino pracuje nad scenariuszem do filmu opowiadającym o morderstwach dokonanych przez gang Charlesa Mansona. Jednym z wątków ma być zabójstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego. 

Do morderstwa doszło w nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku. Charles Watson, Patricia Krenwinkel, Susan Atkins włamali się do willi Polańskiego i zamordowali Sharon Tate, która była w 8. miesiącu ciąży, Wojciecha Frykowskiego, Abigail Folger, Jaya Sebringa i Stevena Parenta.

Gdy w mediach pojawiła się informacja o planach filmowych Tarantino, zaczęto spekulować, kto najlepiej wcieliłby się w rolę Sharon Tate. Nieoficjalnie wytypowano Jennifer Lawrence i Margot Robbie. Wybór tej pierwszej nie spodobał się siostrze zamordowanej, Debrze Tate. 

Obie są wybitnymi aktorkami, ale muszę przyznać, że moim wyborem jest Margot, a to ze względu na fizyczne piękno oraz sposób bycia i to, jak się porusza. Jest w tym bardzo podobna do Sharon - powiedziała Debra Tate w rozmowie z Tmz.com. 

Sharon Tate i Margot Robbie
Fotografia: East News

Sharon Tate i Margot Robbie

Lawrence kontra Robbie

Kobieta po chwili w mocnych słowach stwierdziła, że Jennifer Lawrence nie nadaje się do robi, ponieważ nie jest wystarczająco ładna. 

Nie mam nic przeciwko niej, ale ona nie jest wystarczająco ładna, żeby zagrać Sharon. Wiem, że to brzmi okropnie, ale mam swoje standardy - powiedziała Tate. 

Debra Tate wyraziła również nadzieję, że Quentin Tarantino znajdzie chwilę, aby się z nią spotkać. Chciałaby, aby nie szukał na siłę sensacji, a raczej opowiedział historię zgodnie z prawdą. Zauważyła również, że to ona jest właścicielką praw autorskich do pośmiertnego wizerunku Sharon, powinien więc liczyć się z jej zdaniem. 

Sharon Tate i Jennifer Lawrence
Fotografia: East News

Sharon Tate i Jennifer Lawrence

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów