Powstanie film o Majce Jeżowskiej! Są pierwsze szczegóły produkcji

Julia Pandecka 17.07.2019
Majka Jeżowska w kolorowej sukience i okularach przeciwsłonecznych śpiewa na scenie w Opolu
Fotografia: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Majka Jeżowska znana jest przede wszystkim z hitów dla dzieci, choć od pewnego czasu nagrywa też "dorosły repertuar". Okazuje się, że powstanie film o jej twórczości.

Majka Jeżowska to popularna polska wokalistka, która znana jest przede wszystkim z piosenek dla najmłodszych. Największą sławą cieszyła się w latach 80. i 90. W tym roku wokalistka świętuje 40-lecie pracy artystycznej. Jeżowska już 3 sierpnia wystąpi na Pol'and'Rock Festival. Przed festiwalową publicznością zaprezentuje utwory ze swojego repertuaru dla dorosłych. Fani wokalistki mają jeszcze jeden powód do radości. Jak się okazuje, ma powstać film o Majce Jeżowskiej!

Zobacz także: Majka Jeżowska poddała się zabiegom medycyny estetycznej? Wygląda lepiej niż kiedyś! 

Powstaje film o Majce Jeżowskiej

Majka Jeżowska znana jest z takich hitów jak: "A ja wolę moją mamę", "Marzenia się spełniają", a także "Kolorowe dzieci". Najmłodsi uwielbiają jej przeboje! Trudno się dziwić zatem, że o jej życiu i twórczości powstanie film.

Jak podaje "Super Express", film o Majce Jeżowskiej ma nakręcić syn wokalistki, Wojciech Jeżowski. Tabloid donosi, że artystka bardzo ceni sobie profesjonalizm syna, w związku z czym nie ma lepszej osoby do stworzenia jej filmowej biografii.

Więcej szczegółów na temat filmu o Majce Jeżowskiej jeszcze nie znamy. Jesteśmy bardzo ciekawi tej produkcji!

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival 2019. Zaskakujące ogłoszenie! Ujawniono kolejnych artystów!

Majka Jeżowska wystąpi na jednym z najpopularniejszych polskich festiwali. A my przedstawiamy wam te największe na świecie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów