Powstanie druga część "Króla Lwa"! Znamy szczegóły kontynuacji

Król Lew
Fotografia: Walt Disney Pictures - Fairview /Collection Christophel/East New

"Król Lew 2" już niedługo w kinach.

"Król Lew" we współczesnej, realistycznej wersji nie każdemu przypadł do gustu. Byli tacy, którzy stwierdzili, że wolą starą Disneyowską bajkę. Jednak nowoczesny "Król Lew" zyskał także spore grono fanów, do czego mógł się zdecydowanie przyczynić soudtrack z utworami w wykonaniu Beyoncé. Ci, którzy czekali na kolejną część, będą mieli teraz powody do radości!

Zobacz także: Nowa wersja hitu z "Króla Lwa" nie spodobała się internautom? Komentarze są miażdżące!

Druga część "Króla Lwa" - czego się spodziewać?

"Król Lew 2" powstanie przy wykorzystaniu tej samej techniki wizualnej, jego reżyserem zostanie Barry Jenkins ("Moonlight"), a scenariusz opracuje autor wcześniejszej adaptacji, tej z 2019 roku - Jeff Nathanson.

Twórcy filmu są jak na razie bardzo oszczędni w informowaniu o szczegółach. Trwają spekulacje na temat tego, czego możemy się spodziewać po filmie. Najprawdopodobniej będzie on przedstawiać przeszłość Mufasy, a więc jego historię przed narodzinami Simby.

Nie ma pewności co do tego, kto tym razem dołączy do obsady. W oryginalnej wersji językowej w 2019 roku wystąpili Donald Glover, Alfre Woodard, Beyoncé Knowles-Carter, James Earl Jones, Chiwetel Ejiofor, John Oliver, Keegan-Michael Key, Eric Andre, Seth Rogen, Billy Eichner, Amy Sedaris i Chance the Rapper. 

Pójdziecie do kina?

"Król Lew"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze pamiętasz bajkę "Król Lew"?

"Król Lew"

1. Kto wygrał zawody w spożywaniu ślimaków?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów