Powstanie 3. część kultowych "Psów"! Pasikowski potwierdził prace nad filmem

Magdalena Barszczak 30.08.2018
Bogusław Linda w "Psach" - kadr z filmu
Fotografia: EAST NEWS/INPLUS

Miłośnicy polskich filmów sensacyjnych zacierają ręce. 

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani kultowego filmu z lat 90. Postanie 3. część "Psów"! Reżyser Władysław Pasikowski nie zwalnia tempa i zapowiedział już prace nad scenariuszem. Bogusław Linda i Cezary Pazura powrócą do gry.

Zobacz także: "Kevin sam w domu" wróci na Boże Narodzenie! I to w wersji dla dorosłych

Pasikowski pisze scenariusz do 3. części "Psów"

Elektryzującą wiadomość podał portal na naekranie.pl. Szczegóły fabuły na razie nie są znane. Wiadomo jednak, że na wielkim ekranie znów zobaczymy Bogusława Lindę w roli Franza Maurera i Cezarego Pazurę jako Waldemara "Nowego" Morawca. Ich teksty cytowała cała Polska! Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie będzie to druga połowa 2019 roku.

Opowieść o byłych funkcjonariuszach SB, którzy po zmianie ustroju próbują się odnaleźć w nowej rzeczywistości, na stałe zapisała się na kartach historii polskiego kina. Nic dziwnego więc, że fani nie mogli się doczekać kontynuacji filmu. Na fali popularności pierwszej części powstały "Psy 2". Czy 3. część też nie zawiedzie fanów?

Pasikowski pracuje obecnie nad filmem "Kurier", inspirowanym życiem Jana Nowaka-Jeziorańskiego. W tytułowej roli wystąpi Philippe Tłokiński, znany z "Belfra" czy "Nocy Walpurgii". Ostatnim filmem reżysera jest "Pitbull. Ostatni pies" z marca 2018 roku.

Zobacz także:  Zaskakująca obsada i mocny zwiastun serialu HBO na podstawie bestselleru Żulczyka. Szykuje się hit?

Zobacz najlepsze sceny z "Psów":

Tych filmów z 2018 roku nie możesz przegapić!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów