Pamiętacie serial "Słodkie kłamstewka"? Powstaje reboot tej produkcji!

Paulina Ermel 04.09.2020
"Słodkie kłamstewka"
Fotografia: ABC FAMILY / Album/EAST NEWS

Fani Spencer, Hanny, Arii, Emily i Alison będą zachwyceni. Powstaje nowa serialu "Słodkie kłamstewka"!

Pamiętacie serial "Słodkie kłamstewka"? Produkcja, która emitowana była 10 lat temu, opowiadała o przygodach czterech młodych dziewczyn poszukujących swoją zaginioną przyjaciółkę.

Fabuła tej popularnej serii oparta była na książkach o tym samym tytule autorstwa Sary Shepard. Produkcja doskonale przyjęła się wśród widzów i otrzymała też wiele nagród.

Wygląda na to, że już niebawem powstanie reboot "Słodkich kłamstewek", a za jego produkcję odpowiadać będą twórcy "Riverdale"!

Powstaje reboot serialu "Słodkie kłamstewka"

Głównymi bohaterkami "Słodkich kłamstewek" (tytuł oryginalnie brzmi "Pretty Little Liars") są Spencer, Hanna, Aria i Emily. Dziewczyny miały kiedyś jeszcze jedną przyjaciółkę - Alison -  która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Po tych wydarzeniach pozostała czwórka nie jest ze sobą tak blisko jak kiedyś. Po roku od zajścia każda z dziewczyn zaczyna otrzymywać pogróżki. Wysyła je osoba, która podbije się literą "A". To skłania bohaterki do rozwiązania tajemnicy zaginięcia Alison.

Widzowie, którzy z zapartym tchem śledzili postępy w rozwiązywaniu zagadki zaginięcia Alison, z pewnością ucieszą się na myśl, że powstanie nowa wersja tej historii. Za reboot odpowiedzialny będzie twórca "Riverdale" - Roberto Aguirre-Sacasa.

Niestety więcej szczegółów nie znamy - ani kiedy planowana jest premiera nowej wersji serialu, ani gdzie będzie on emitowany. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.

Zastanawialiście się kiedyś, które seriale Netflixa wymagały największego budżetu? Mamy dla was całą listę!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów