"Power Rangers" to już nie jest produkcja klasy B. Oto zwiastun filmu w nowej jakości

Redakcja 11.10.2016
"Power Rangers"
Fotografia: www.youtube.com

W końcu Hollywood potraktowało fanów kultowego serialu poważnie. Szykuje się wiosenny przebój kinowy. 

Power Rangers wracają w odsłonie, na jaką zasługują, czyli w hollywoodzkim stylu, niczym superbohaterowie komiksów Marvela. Podczas tegorocznego Comic Con w Nowym Jorku, producenci zaprezentowali zwiastun współczesnych przygód kolorowych wojowników. 

Nowa jakość "Power Rangers" to zasługa większego budżetu niż przy produkcji filmu z 1995 roku i serialu emitowanego w latach 1993-1996. Twórcy skupili się na najwyższej jakości efektach specjalnych i zaprosili do współpracy uznanych artystów. Autorem scenariusza jest Ashley Miller, znany z pracy nad obrazami "Thor" i "X-Men". W filmie wystąpią gwiazdy takie jak Bryan Cranston ("Breaking Bad"), czy Elizabeth Banks ("Igrzyska Śmierci"). 

Do tej pory produkcje stworzone w oparciu o oryginalnie japoński serial były niskobudżetowe i balansowały na granicy kiczu. Dlatego oprócz zagorzałych fanów historii niezwykłych nastolatków, którzy przez przypadek stają się superbohaterami, mało kto traktował tę pozycję poważnie. W marcu 2017 roku to podejście prawdopodobnie się zmieni, a sale kinowe będą pełne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów