Popularność zdobył dzięki roli "Laski" w filmie "Chłopaki nie płaczą". Później zniknął. Jak dziś wygląda Tomasz Bajer?

Anna Respondek 07.12.2017
"Chłopaki nie płaczą"
Fotografia: Youtube/rafalgosciu

Czy bardzo się zmienił?

Trudno znaleźć osobę, która nie słyszała o takich filmach jak "Chłopaki nie płaczą" czy "Poranek kojota". Dzięki nim sławę zdobył Maciej Stuhr, jednak jeszcze jedna postać zapadła widzom w pamięć. 

W kultowej już produkcji "Chłopaki nie płaczą" pojawiła się postać Laski, grana przez Tomasza Bajera. Luźne podejście do życia i marzenie o zostaniu ambasadorem na Jamajce zjednało Lasce serca wielu fanów.

O swoim pierwszym spotkaniu z reżyserem "Chłopaków..", Olafem Lubaszenko, opowiedział dziennikarzowi portalu Onet.pl.

Przyjechałem na miejsce kompletnie ululany. Rozmawialiśmy głównie o narkotykach wśród celebrytów. Od razu zrobił na mnie wrażenie bystrego faceta. Na koniec powiedział, że kręci film. Zapytał mnie o numer telefonu - wyznał.  

Jak dziś wygląda aktor wcielający się w Laskę? Po dwóch popularnych projektach Bajer pojawił się w epizodycznych rolach w serialu "Na Wspólnej" i "Kosmici". Później wyjechał z Polski do Australii, gdzie prowadził popularnego bloga "Laska na fali". Od 2011 roku mieszka tam na stałe i stara się o podwójne obywatelstwo. W 2015 roku zdjęcie z nim opublikował znany z "Warsaw Shore" Wojtek Gola. Do tamtego czasu aktor nie pojawia się mediach. 

Bardzo się zmienił? ;)

chlop1
Fotografia: Instagram/Wojtek Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy
baj
Fotografia: Youtube/sławomir małyszko
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów