"Kevin sam w domu" w Polsacie z okazji koronawirusa! Kiedy i o której?

"Kevin sam w domu" oficjalny plakat filmu
Fotografia: Filmstill/Handout/CAP/RFS/Capital Pictures/East News

"Kevin sam w domu" to film emitowany z reguły w okresie świątecznym, ale teraz Polsat robi wyjątek! Wyświetli produkcję w związku z koronawirusem.

Pomysłowość internautów nie zna granic! Gdy tylko pojawiła się informacja, że w związku z koronawirusem powinniśmy zostać w domu, w sieć podbiła akcja "Bądź jak Kevin, zostań w domu"! Okazuje się, że stacja Polsat, która znana jest w wyświetlania kultowego filmu z Macaulayem Culkinem w roli głównej w okresie bożonarodzeniowym, teraz postanowiła ponownie wprowadzić go do swojej ramówki! Kiedy i o której godzinie będziemy mogli go obejrzeć?

Zobacz także: Koronawirus uderza w polską telewizję! Te programy znikają z anteny

Polsat wyemituje film "Kevin sam w domu" z okazji koronawirusa

W związku z tym, że wszyscy siedzimy w domu w związku z koronawirusem, już niedługo na antenie Polsatu będziemy mogli obejrzeć nasz ulubiony świąteczny film!

Polsat odpowiedział na akcję internautów i postanowił zrobić wyjątek. Tym samym kolejny raz wyemituje film "Kevin sam w domu"! Kiedy i o której?

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, "Kevin sam w domu" zostanie pokazany w Polsacie w piątek, 20 marca, o godzinie 20:00. Tym samym zajmie miejsce show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", które ze względu na kwarantannę zostało przełożone na jesień.

Zobacz także: Tom Hanks i jego żona wyszli ze szpitala! To jednak nie koniec leczenia

Oglądanie filmów "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to coroczna tradycja w wielu polskich domach. Większość z nas uważna, że po obejrzeniu go setki razy znają doskonale każdą scenę. Jednak czy naprawdę tak jest? Koniecznie to sprawdź biorąc udział w naszym Quizie wiedzy o Kevinie.

"Kevin sam w domu"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku"?

"Kevin sam w domu"

1. Jakie nazwisko nosi Kevin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów