"Polityka" Vegi już z rekordem! Zwiastun filmu pokonał "Kler" Smarzowskiego

Antek Królikowski jako Pupil w kadrze z filmu "Polityka"
Fotografia: YouTube/Patryk Vega

Patryk Vega zaledwie miesiąc temu wydał zwiastun swojego najnowszego filmu "Polityka". Okazuje się, że już udało mu się pobić rekord, należący do Smarzowskiego.

Patryk Vega w błyskawicznym tempie tworzy swoje produkcje. Już od 4 września na ekranach kin możemy oglądać film "Polityka". Zaledwie miesiąc temu ukazał się jego zwiastun. Mimo tak krótkiego czasu istnienia w serwisie YouTube, zapowiedź tego najbardziej kontrowersyjnego filmu 2019 roku zapisała się w historii. Okazuje się, że zwiastun "Polityki" pobił rekord wyświetleń! Tym samym udało mu się pokonać niedoścignionego dotąd lidera.

Zobacz także: "Polityka": wiele hałasu o nic. Recenzja nowego filmu Patryka Vegi

Zwiastun "Polityki" z rekordem na YouTubie

"Polityka" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów w portfolio Patryka Vegi. Reżyser postanowił bowiem rozliczyć się z polskimi politykami. Już sam zwiastun produkcji wzbudził ogromne emocje w mediach i wśród widzów. 

Trudno się dziwić zatem, że zapowiedź "Polityki" cieszy się taką popularnością. W trzy tygodnie od premiery zwiastun zobaczyło 5,8 mln widzów. Jak podaje Onet, dzięki temu Vega przebił Wojciecha Smarzowskiego! Trailer jego filmu, pt.: "Kler", który był równie kontrowersyjny, wyświetliło 5,6 mln i to w ciągu roku!

Popularność zwiastuna przenosi się na rozgłos samego filmu. Sale kinowe podczas seansów "Polityki" pękają w szwach. Szkoda tylko, że ta popularność nie przekłada się na poziom samej produkcji. Recenzje filmu jak na razie bowiem w większości nie są pochlebne.

A wy widzieliście już najnowszy film Vegi? Co o nim sądzicie?

Zobacz także: Patryk Vega to jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów. Tych rzeczy możecie o nim nie wiedzieć!

Patryk Vega to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych reżyserów w Polsce. Jego filmy przyciągają tłumy widzów. Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi.

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów