"Polityka": Maciej Stuhr na planie filmu Patryka Vegi. Kiedy premiera?

Maciej Stuhr w koloratce
Fotografia: Instagram/Maciej Stuhr

"Polityka", czyli nowy film Patryka Vegi, już niedługo wchodzi na ekrany kin. Teraz reżyser opublikował zdjęcie z dwoma wielkimi gwiazdami produkcji.

Patryk Vega szykuje dla widzów prawdziwą petardę. Reżyser od zawsze lubi poruszać kontrowersyjną tematykę w swoich produkcjach, jednak na jego najnowszy film czekamy znacznie bardziej niż na wszystkie do tej pory. Wszystko dlatego, że reżyser postanowił rozliczyć się w nim z polskimi politykami. W produkcji wystąpi śmietanka polskich gwiazd. Vega opublikował właśnie zdjęcie z dwoma aktorami, którzy zagrają w "Polityce", w tym w końcu z Maciejem Stuhrem.

Zobacz także: Vega pokazał fragment filmu z Ewą Kasprzyk. Aktorka jest nie do poznania

"Polityka": Maciej Stuhr na planie filmu Vegi

O tym, że Maciej Stuhr wystąpi w najnowszym filmie Patryka Vegi, wiemy już od dłuższego czasu. Choć reżyser publikował już różne materiały ze swojej produkcji, na próżno było w nich szukać aktora. Teraz w końcu otrzymaliśmy ich wspólne zdjęcie.

Na fotografii widzimy Patryka Vegę w towarzystwie Macieja Stuhra i Zbigniewa Zamachowskiego. Wiemy, że drugi z aktorów w "Polityce" ma wcielić się w postać ojca dyrektora. A jakiego bohatera zagra Stuhr?

Nieoficjalnie mówiło się, że Maciej Stuhr ma wcielić się w filmie w postać masażysty prezesa, o czym informował Andrzej Grabowski, który zagra właśnie tę postać. Oficjalnie wciąż nie wiemy jeszcze, kogo dokładnie zagra aktor. Jego fani i tak są zachwyceni tym, że wystąpi w "Polityce".

Nie mogę się doczekać. 

Będzie się działo. 

Taka obsada to będzie hicior - piszą internauci.

Wy też nie możecie doczekać się nowego filmu Vegi?

"Polityka": kiedy premiera?

Jak ogłosił reżyser, "Polityka" na ekrany kin wejdzie 4 września

Zobacz także: Zamachowski o filmie Vegi: "Myślę, że ten strach przed nieznanym o czymś świadczy"

Uwielbiasz oglądać polskie filmy? Nasza rodzima kinematografia nigdy ci się nie nudzi? W takim razie ten quiz jest właśnie dla Ciebie! 

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów