Będzie druga część filmu "Polityka"! Patryk Vega zdradził swoje plany

Patryk Vega w kraciastej marynarce i czarnej kaszkietówce na premierze filmu "Polityka"
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/East News

Patryk Vega świętuje właśnie premierę swojego nowego filmu, pt.: "Polityka". Okazuje się, że reżyser nie chce zakończyć tej historii na jednej części.

Od dziś w kinach można oglądać najnowszy film Patryka Vegi, pt.: "Polityka". Jest to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji reżysera, zważywszy na jej tematykę. Okazuje się, że świat polskiej polityki jest studnią bez dna, o czym reżyser przekonał się przy tworzeniu swojego najnowszego filmu. Vega łączy z nim ogromne nadzieje i mówi, że chciałby tą produkcją wpłynąć na Polaków. Zdradził też swoje plany na stworzenie kontynuacji "Polityki".

Zobacz także: O czym będzie następny film Patryka Vegi? Reżyser zdradza swoje plany

"Polityka" będzie miała drugą część

3 września odbyła się oficjalna premiera filmu "Polityka". Patryk Vega opowiedział o przeciwnościach, jakie towarzyszyły mu podczas tworzenia tej produkcji.

Okazuje się, że reżyser musiał obawiać się o siebie i najbliższych. 

Robiąc ten film, zaryzykowałem nie tylko bezpieczeństwo moich najbliższych, ale w zasadzie utratę wszystkiego, co mam - powiedział Vega w rozmowie z "Plotkiem".

Patryk Vega zdradził również, że "Polityka nie zakończy się na pierwszej części.

Nie zamykamy się na jednym filmie, mamy w planach kontynuowanie "Polityki", bo nie ma drugiego tematu w Polsce, który dostarczałby tak wielu afer, tak wielu sytuacji, które są gotowcami na film - dodał reżyser.

Film "Polityka" w kinach można oglądać od 4 września.

Zobacz także: Patryk Vega to jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów. Tych rzeczy możecie o nim nie wiedzieć!

Patryk Vega to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych reżyserów w Polsce. Jego filmy przyciągają tłumy widzów. Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi.

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów