Vega pokazał ostry fragment filmu z Królikowskim! Narkotyki i sceny dla dorosłych [18+]

Zuzanna Morska 06.07.2019
Antek Królikowski
Fotografia: Tadeusz Wypych/REPORTER

"Polityka" w reżyserii Patryka Vegi już jesienią ma trafić do polskich kin. Reżyser pokazał właśnie kolejny fragment produkcji. Jest bardzo pikantny!

Patryk Vega słynie z kontrowersyjnych produkcji. Reżyser przygotowuje właśnie film, który ma obnażyć to, jak wygląda scena polityczna w naszym kraju. Premiera produkcji zaplanowana została na 6 września. Jednak już teraz twórca podgrzewa atmosferę, wrzucając do sieci kontrowersyjne urywki filmu.

"Polityka": Antek Królikowski w ostrych scenach w filmie Patryka Vegi

Tym razem Vega zamieścił na Instagramie fragment filmu, w którym na pierwszym planie pojawia się Antek Królikowski. Aktor zagra w "Polityce" postać podwładnego jednego ze znanych ministrów. 

Te sceny widzowie na pewno zapamiętają na długo. W wybranym przez reżysera fragmencie widać, jak Królikowski zażywa narkotyki prosto z brzucha kobiety, a następnie uprawia z nią seks. Vega pokazał też, jak na nagranie zareagował aktor. Widać, że czuje się on lekko zakłopotany po obejrzeniu tych zdjęć.

A jak skomentował nagranie? "Tutaj nie ma o czym gadać" - powiedział.

Wygląda na to, że jesienią w polskich kinach pojawi się jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji, jakie kiedykolwiek powstały w polskim kinie. Zresztą sami zobaczcie, jak się zapowiada.

Filmy Patryka Vegi cieszą się dużą popularnością. Ale nie tylko one przyciągają widzów do kina. Poznajcie 10 najpopularniejszych filmów w polskim kinie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów