Pokazano dwa pierwsze ujęcia z 8 części "Gwiezdnych wojen"

Paulina Szestowicka 01.05.2016
Star Wars: Episode XVIII
Fotografia: www.rcjohnso.tumblr.com

Opublikował je sam reżyser, Rian Johnson. 

Prace nad 8 częścią "Gwiezdnych wojen", czyli kolejną odsłoną międzygalaktycznej sagi, są już na półmetku. Informacją podzielił się reżyser, Rian Johnson. Przy okazji na swoim mikorblogu opublikował dwie fotografie z planu zdjęciowego. 

- Dobro. Zło. Jestem facetem, który poleruje ścierką z mikrofibry - napisał. - Trudno mi uwierzyć, że zrobiliśmy już połowę zdjęć.  

Star Wars: Episode XVIII
Fotografia: www.rcjohnso.tumblr.com
Star Wars: Episode VIII
Fotografia: www.rcjohnso.tumblr.com

Oczywiście, każdy chciałby poznać tytuł kolejnej części filmu, ale na pewno nikt nie będzie narzekał na to, że może obejrzeć fotografie pokazujące X-Wings i szturmowca. Nie można powiedzieć, że są to ujęcia, które cokolwiek mówią o fabule następnej odsłony sagi, ale z pewnością skutecznie pobudzają wyobraźnię. 

Akcja nowej produkcji rozpocznie się od sceny, na której zakończyły się "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”. Na planie pracują między innymi Benicio Del Toro, Lara Der i Kelly Marie Tran, dla których jest to debiut w międzygalaktycznej sadze. Jest to ważna informacja, ponieważ mimo wielu nowych twarzy, prace posuwają się w bardzo szybkim tempie - zdjęcia do kolejnej części rozpoczęto w lutym 2016 roku.

Zanim obejrzymy w kinie 8 część "Gwiezdnych wojen", która najprawdopodobniej będzie miała swoją premierę w 17 grudnia 2017 roku, 16 grudnia tego roku będziemy mogli wybrać się na spin-off "Łotr jeden. Gwiezdne wojny - historie". Jego fabuła będzie rozgrywać się między 3 a 4 częścią i ukaże historię Rebeliantów, którzy będą starali się ukraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów