"Podły, okrutny, zły": zobacz nowy zwiastun filmu o Tedzie Bundym. Mamy ciarki!

Zac Efron jako Ted Bundy w filmie "Podły, okrutny, zły"
Fotografia: YouTube/Movieclips Trailers

Film o Tedzie Bundym już niedługo będzie miał swoją premierę! W sieci w związku z tym pojawiła się kolejna zapowiedź filmu. Po obejrzeniu jej mamy ciarki.

Ted Bundy był jednym z najgroźniejszych amerykańskich seryjnych morderców. Wykorzystał seksualnie i zabił ponad 20 młodych kobiet. Dokument o jego życiorysie, "Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego", jest już od dłuższego czasu na platformie Netflix. Już niedługo znajdziemy na niej również film fabularny o mordercy. Teraz w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Podły, okrutny, zły", który opowiada o życiu Teda Bundy'ego. Po jego obejrzeniu mamy ciarki! 

Zobacz także: "Dom z papieru" powraca z 3. sezonem! Jest już data premiery i pierwsza zapowiedź

"Podły, okrutny, zły": nowa zapowiedź filmu o Tedzie Bundym

W rolę seryjnego mordercy Teda Bundy'ego w filmie wciela się Zac Efron. Fabuła będzie opowiadać jego życiorys, jednak z punktu widzenia jego wieloletniej dziewczyny, Elizabeth Kloepfer, w której postać wciela się Lily Collins. Oprócz nich w filmie zagrają m.in.: John Malkovich oraz Jim Parson.

Nowy zwiastun filmu "Podły, okrutny, zły" jest bardzo mroczny i oddaje charakter głównego bohatera. Już podczas oglądania zapowiedzi mieliśmy ciarki. Nie możemy doczekać się całej produkcji!

Oficjalna premiera filmu o Tedzie Bundym miała premierę na festiwalu Sundance. Do szerokiej dystrybucji w Stanach Zjednoczonych wejdzie 5 maja 2019 roku, o czym również informuje nas najnowszy zwiastun. Współproducentem filmu jest Netflix, w związku z czym "Podły, okrutny, zły" po premierze kinowej zapewne pojawi się również na Netflixie.

Polska premiera filmu odbędzie się 10 maja 2019 roku.

Zobacz także: "The Umbrella Academy" powraca! Netflix zapowiedział 2. sezon serialu nowym wideo  

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów