„Pod powierzchnią” wraca na antenę TVN. Kiedy premiera serialu?

Nastazja Bloch 30.05.2019
Magdalena Boczarska
Fotografia: Instagram/@podpowierchniatvn

Serial „Pod powierzchnią” z Magdaleną Boczarską spodobał się widzom. Wiemy, kiedy pojawi się kolejny sezon.

Z oficjalnych informacji wynika, że fani serialu „Pod powierzchnią” już 17 czerwca będą mogli znów cieszyć się losami ulubionych bohaterów na player.pl. Drugi sezon pojawi się również jesienią w telewizji. Odcinki będą pojawiać się cyklicznie co tydzień na antenie TVN.

Zobacz także: "Dom z papieru": Netflix wydał nowy zwiastun 3. sezonu, a w nim... bohaterowie innych seriali! 

„Pod powierzchnią” sezon 2. - Skąd decyzja o kontynuacji? 

Zeszłej jesienni „Pod powierzchnią” podbiło serca widzów. Korzystając z wolności, jaką daje player.pl, drugi sezon serialu pojawi się już 17 czerwca w serwisie. Dzięki temu fani mogą decydować, gdzie, kiedy i na jakim ekranie będą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Naszym celem jest regularne dostarczanie nowych treści, by użytkownicy zawsze mieli świeże propozycje programowe do wyboru - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający platformą player.pl. dla portalu Wirtualnemedia.pl.

„Pod powierzchnią” sezon 2. – obsada

W drugim sezonie pojawi się zarówno stary, jak i nowy skład. Niezmiennie wystąpią m.in. Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska. Do obsady dołączą Agnieszka Suchora, Kasia Kwiatkowska, Dorota Kolak i Jacek Poniedziałek.

„Pod powierzchnią” sezon 2. – fabuła

Drugi sezon Pod powierzchnią będzie jeszcze bardziej wciągającą i intrygującą historią ludzkich relacji, a bohaterowie zmuszeni będą rozliczyć się ze swoją przeszłością. Do czego zdolna jest zdesperowana matka, która walczy o odzyskanie syna? Czy pod powierzchnią kolejnych kłamstw bohaterowie odkryją prawdę o wydarzeniach sprzed lat, które w nieodwracalny sposób wpłynęły na ich życie? Jeśli widzowie myślą, że finał pierwszego sezonu przyniósł jednoznaczne rozwiązanie zagadki zaginięcia dziecka Marty to ...czeka ich niespodzianka. Prawda jest bowiem inna niż może się wydawać - mówi producentka serialu, Karolina Izert

Zobacz także: „Stranger Things” w LEGO. Klocki inspirowane kultowym serialem Netflix

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie? 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów