Powstał alternatywny, mroczny zwiastun "Planety Singli 3". Płaczemy ze śmiechu!

Borys Szyc i Maciej Stuhr w scenie bójki w filmie "Planeta Singli 3"
Fotografia: Maciej Zdunowski/Gigant Films/Kino Świat

"Planeta Singli 3" już w kinach, twórcy przygotowali jednak niespodziankę dla fanów. Stworzyli alternatywny, mroczny zwiastun filmu. Płaczemy ze śmiechu!

"Planeta Singli" to jedna z lepszych, polskich komedii romantycznych. Ostatnia, trzecia część filmu, była najbardziej schematyczną komedią ze wszystkich odsłon produkcji. Okazuje się, że z jej fragmentów da się stworzyć naprawdę mroczny zwiastun. Kto by się spodziewał, że Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Tomasz Karolak i Weronika Książkiewicz tak pasują do kina grozy. My jesteśmy zachwyceni alternatywnym zwiastunem "Planety Singli"!

Zobacz także: "Planeta Singli 3" to film idealny na randkę! [RECENZJA]

"Planeta Singli 3": alternatywny, mroczny zwiastun

Jeżeli jeszcze nie widzieliście "Planety Singli 3", być może właśnie ten zwiastun was do niej przekona! Z takiego założenia wyszli producenci filmu, którzy zdecydowali się przedstawić swoje dziecko w zupełnie nowej odsłonie. Stworzyli mroczny zwiastun komedii romantycznej. Takiego efektu w życiu byśmy się nie spodziewali!

W alternatywnym zwiastunie "Planety Singli" możemy zobaczyć oczywiście bohaterów filmu. Sceny z produkcji zostały pocięte i zmontowane w taki sposób, żeby wypowiedzi aktorów stworzyły przerażający thriller. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości twórców oraz samego zwiastuna.

I choć mroczny zwiastun "Planety Singli" jest oczywiście stworzony dla żartów, naszym zdaniem prezentuje naprawdę udany poziom. Nawet Patryk Vega nie powstydziłby się takiego zwiastuna! Musicie go zobaczyć!

Zobacz także: Polskie filmy 2019, które musisz zobaczyć!

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów