Małgorzata Kożuchowska w filmie "Plagi Breslau". Zobacz zwiastun nowej produkcji Vegi

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Plagi Breslau"
Fotografia: Facebook/PatrykVegaOfficial

Patryk Vega wydaje film dla Showmaxu. "Plagi Breslau" to produkcja z plejadą gwiazd. Główną rolę zagra Małgorzata Kożuchowska. Jest już zwiastun i data premiery.

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Właśnie nagrywa kolejną część filmu "Kobiety Mafii". Na jego koncie na Facebooku pojawił się natomiast zwiastun reżyserski filmu "Plagi Breslau". Produkcja jest o tyle głośna, że Vega zaangażował do niej prawdziwą plejadę gwiazd. Przede wszystkim Małgorzatę Kożuchowską, która do roli w filmie zmieniła się diametralnie.

"Plagi Breslau" – zwiastun

"Plagi Breslau" to film produkcji Showmaxa. Premiera produkcji ma mieć miejsce w grudniu tego roku. W filmie poza Kożuchowską wystąpią również m.in.: Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Bujakiewicz. Wszystkie te gwiazdy możemy zobaczyć w zwiastunie reżyserskim opublikowanym przez Patryka Vegę, który… nie spotkał się z przychylnością internautów.

Pod postem Patryka Vegi posypało się wiele komentarzy, w których internauci krytycznie odnieśli się do zapowiedzi "Plag Breslau". Reżyserowi oberwało się zarówno za obsadę, jak i za sprawy techniczne, m.in. dźwięk.

Panie Patryku, który to już Pana film? Ile pieniędzy Pan już zarobił do tej pory, że nie stać Pana na porządne udźwiękowienie chociaż jednego swojego filmu?

No tak 2/10 bym powiedział.

Kożuchowska nie ma pazura.

Krytyka już od dłuższego czasu jest nieodłącznym elementem filmów stworzonych przez reżysera. A czy zwiastun porywa? Przekonajcie się sami!

Zobacz także: Jan Englert nie chce Kożuchowskiej w swoim teatrze? Te słowa mogą ją zaboleć

Nie przepadasz za polskim kinem? Być może nie widziałeś jeszcze tych filmów! W galerii zobaczysz polskie produkcje, które są najlepiej ocenione przez widzów w historii. Być może po nich właśnie zmienisz zdanie co do polskiego kina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów