Nowy film Vegi w kinach w Europie i USA, ale nie w Polsce. Polacy są oburzeni!

Małgorzata Kożuchowska z bronią w filmie "Plagi Breslau"
Fotografia: YouTube/Patryk Vega

Patryk Vega podzielił się z fanami radosną wiadomością. Internautów jednak ta informacja znacznie mniej ucieszyła. Reżyser traktuje swoich widzów niesprawiedliwie?

"Plagi Breslau" to nowy film Patryka Vegi, który od 30 listopada można będzie obejrzeć w wybranych kinach w Europie, USA i Kanadzie. Tą informacją na swoim Facebooku pochwalił się sam reżyser. W komentarzach jednak pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. W Polsce premiera produkcji ma się odbyć znacznie później. Największe oburzenie wzbudził jednak fakt, że polscy widzowie nie będą mogli zobaczyć filmu w kinach. Będzie on dostępny wyłącznie na platformie Showmax.

Patryk Vega zirytował polskich fanów

"Plagi Breslau" to film, o którym od pewnego czasu jest głośno. W produkcji grają takie gwiazdy jak: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska i Andrzej Grabowski. Od samych początków wiadomo było jednak, że najnowsza produkcja Vegi ma się pojawić 14 grudnia wyłącznie na Showmaxie. Reżyser teraz podzielił się jednak informacją, która oburzyła jego fanów. Okazuje się, że światowa premiera ma miejsce 30 listopada, a dystrybucja w kinach odbędzie się m.in.: w Anglii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Islandii oraz USA. To nie spodobało się internautom.

Patryk, ukarałeś wiernych fanów.

Kasa ważniejsza niż fani.

Żenada, żeby polski film był w zagranicznych kinach, a w Polsce nie.

Te i wiele więcej tego typu komentarzy pojawiło się w komentarzach pod postem Vegi. Myślicie, że ta produkcja powinna znaleźć się również w polskich kinach?

Zobacz także: Jest plakat "Plag Breslau". Co się stało z Małgorzatą Kożuchowską?!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Na jedne filmy ochoczo chodzimy do kina, inne nieco mniej do nas przemawiają. Te produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów