"Pitbull. Ostatni pies". Jest już oficjalny zwiastun filmu. Internauci zaskoczeni: Szykuje się dobre i mocne kino

Anna Respondek 22.01.2018
"Pitbull. Ostatni pies"
Fotografia: Youtube/Ent One Investments

Jak prezentuje się Doda w jednej z głównych ról?

"Pitbull. Ostatni pies" to film, który już w trakcie przygotowań wzbudzał spore kontrowersje. Z reżyserowania go zrezygnował Patryk Vega, ponieważ, według wszelkich doniesień, nie chciał współpracować z Dorotą Rabczewską, znaną piosenkarką. Jego miejsce zajął Władysław Pasikowski, któremu do filmu ponownie udało się zaangażować Marcina Dorocińskiego

Pasikowski nie krył swojego zdenerwowania i w wywiadach przyznawał, że godząc się na pracę przy tej produkcji, staje przed jednym z największych wyzwań w swoim życiu. 

Staję na planie 'Pitbulla 3' jak przed największym wyzwaniem w życiu. Przyjdzie mi się bowiem zmierzyć nie tylko z gigantycznym sukcesem finansowym poprzednich dwóch części, ale także z legendą i doskonałością serialu sprzed 12 lat - mówił. 

"Pitbull. Ostatni pies" - zwiastun

"Pitbull" do kin wejdzie dopiero 15 marca, jednak już teraz pojawił się oficjalny zwiastun filmu, który opublikowano w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że Doda faktycznie gra pierwsze skrzypce. W zwiastunie można zobaczyć ją w różnych wcieleniach, otoczoną przez jednych z najlepszych aktorów polskiego kina. 

Z radością prezentujemy Wam wyczekiwany oficjalny zwiastun najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies" - można przeczytać na Facebooku filmu. 

Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, w którym ginie Soczek, czyli partner Majamiego. Policja za wszelką cenę stara się dowiedzieć, kto stoi za tym morderstwem. W tym celu ściąga do Warszawy najbardziej doświadczonych policjantów, między innymi słynnego Despero. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych fanów, którzy ocenili zwiastun zadziwiająco pozytywnie, choć pojawiły się również negatywne opinie. 

Super, szykuje się dobre i mocne kino. Myślę, że Pan Pasikowski poradził sobie z tematem. Doda szacun, czekam na całość, myślę, że hejterzy będą zaskoczeni.

Jest Barszczu, Metyl, Despero, Nielat... Lecim na to!

Nie przekreślam filmu, ale zwiastun trąci tandetą i żenadą według mnie - pisali.

"Pitbull. Ostatni pies" - kogo zagra Doda?

Ze zwiastuna można się domyślić, że Doda gra jedną z najważniejszych ról w całym filmie. Jak zdradził sam Pasikowski w rozmowie z magazynem "Party", piosenkarka wcieli się w żonę brutalnego gangstera, który zostanie zamordowany na jej oczach. Po tym wydarzeniu bohaterka grana przez Dodę zajmie się biznesem męża. Pasikowski przyznał, że "sceny rozpaczy po śmierci ukochanego były dla niej równie ciężkie, co poruszające". 

Pójdziecie na ten film do kina? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów