To koniec! Johnny Depp już nie zagra Jacka Sparrowa

Johnny Depp jako Jack Sparrow w filmie "Piraci z Karaibów"
Fotografia: Grab/Ferrari Press/East News

To już oficjalne! Disney pracuje nad nową wersją filmu "Piraci z Karaibów". Okazuje się, że niestety nie wystąpi już w niej Johnny Depp.

15 lat wspaniałej przygody dobiegło końca. Niedawno pojawiły się informacje o tym, że Disney planuje stworzyć reboot filmu "Piraci z Karaibów". Historia miałaby rozpocząć się od początku. Fani produkcji zaczęli zastanawiać się, kogo zobaczą na ekranie. Okazuje się, że na dobre będą musieli rozstać się niestety z, najbardziej uwielbianym przez wszystkich, Johnnym Deppem. To trudne, zwłaszcza, że jeszcze niedawno z produkcji odeszli również Orlando Bloom i Keira Knightley

Johnny Depp nie zagra Jacka Sparrowa

Według najnowszych doniesień "Daily Mail" Johnny Depp nie wystąpi już w "Piratach z Karaibów". Informacje zostały przekazane przez Stuarta Beattiego, autora scenariuszy do wszystkich części filmu. Jako powód podano problemy osobiste aktora, które rozpoczęły się po jego rozstaniu z Amber Heard. Johnny wpadł w tarapaty finansowe i znów zaczął przesadzać z alkoholem. Niedawno świat obiegły zdjęcia aktora, na których jest bardzo wychudzony i po prostu wygląda źle. 

Depp stworzył tę rolę, połączył się z nią i stali się jednością. To również jego najbardziej popularna rola w karierze. Jack Sparrow będzie zawsze kojarzony z Deppem. Przed tą rolą Johnny był uważany za aktora niszowego, który świetnie się sprawdzał u Tima Burtona, rola kapitana pomogła mu stać się aktorem rozpoznawalnym - powiedział scenarzysta.

Jak donosi Onet, wytwórnia obecnie rozmawia z potencjalnymi twórcami scenariusza do nowej części opowieści o piratach. Pod uwagę brani są Paul Wernick i Rhett Reese, którzy stworzyli scenariusze do obu części "Deadpoola". My jednak wiemy jedno. Jack Sparrow to Johnny Depp i z pewnością twórcom będzie trudno wygrać z tym wizerunkiem. 

Zobacz także: 11 najlepszych filmów z Johnnym Deppem w roli głównej

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Seans filmowy pełen grozy jest idealną opcją na Halloween. Netflix przygotował dla nas produkcje filmowe i serialowe idealne na taki wieczór.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów