Piotr Fronczewski jako Pan Kleks w nowym zwiastunie "The Umbrella Academy"

Julita Buczek 22.02.2019
fronczewski umbrella academy
Fotografia: Instagram @fantasia_superstar

Netflix promuje swój nowy serial nagraniem z udziałem Piotra Fronczewskiego.

Netflix nie pierwszy raz udowadnia, że wie, w jaki sposób promować swoje autorskie projekty. Przed premierą serialu "Orange is the new Black", platforma wypuściła do sieci zwiastun z Magdą Gessler, który szybko stał się hitem. Tym razem producenci Netflixa postanowili w podobnie nietypowy sposób promować serial "The Umbrella Academy".

Zobacz także: Netflix będzie mieć konkurencję? Apple startuje z nowym projektem!

Piotr Fronczewski promuje serial Netflixa

Nowa produkcja Netflixa opowiada o młodych superbohaterach, którzy próbują rozwiązać tajemnicę śmierci ich ojca. W materiale promocyjnym Piotr Fronczewski przedstawia wszystkich bohaterów serialu. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że robi to w stylu... Pana Kleksa.

O czym jest "The Umbrella Academy"?

W 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Siedmioro z nich zostaje adoptowanych przez miliardera, który postanawia przygotować je do misji ratującej świat. Niestety nie wszystko układa się po jego myśli. Dorosłe dzieci rozchodzą się każde w swoją stronę. Po śmierci adopcyjnego ojca sześcioro z nich postanawia znowu nawiązać kontakt. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują dociec, dlaczego ich ojciec zmarł.

Obejrzycie nową produkcję Netflixa?

Zobacz także: Na Netflixie pojawi się film o najkrwawszym seryjnym mordercy w historii?

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów