Pierwszy zwiastun filmu "Aquaman" już robi furorę! Zapowiada się najlepszy film z wytwórni DC?

Anna Respondek 25.07.2018
Jason Momoa
Fotografia: East News

Trailer w sieci obejrzało już ponad 26 milionów fanów przygód komiksowego bohatera.

Kolejne filmy z wytwórni DC robią furorę na całym świecie. Tym razem przyszła kolej na morskiego bohatera, którego historia została przeniesiona na wielki ekran. W ostatnich dniach w sieci pojawił się pierwszy zwiastun "Aquamana", który już robi w sieci furorę. Obejrzało go ponad 26 milionów fanów komiksów i Jasona Momoa. 

Pierwszy zwiastun "Aquamana" już w sieci

W tym roku Comic Con obfituje w wyjątkowe wydarzenia. Na zjeździe miłośników komiksów pojawiło się wiele hollywoodzkich sław, między innymi Nicole Kidman czy Amber Heard. Co rusz prezentowane są również kolejne zwiastuny filmów opowiadających o niezwykłych przygodach superbohaterów. 

Jedną z zapowiedzi, która zdecydowanie przykuwa wzrok, jest zapowiedź "Aquamana". Historia ta opowiada o losach władcy podwodnego królestwa. W główną postać wciela się Jason Momoa. W filmie towarzyszyć mu będą również Nicole Kidman, Amber Heard i Patrick Wilson. Jak Warner zapowiada swoje dzieło?

Za reżyserię odpowiada James Wan, który zabiera nas na przygodę do ogromnego i zapierającego dech w piersi podwodnego świata siedmiu mórz. W roli tytułowej obejrzymy Jasona Momoę. Film opowiada oryginalną historię pół-człowieka, pół-mieszkańca Antlantydy Arthura Curry’ego. Musi nie tylko zmierzyć się z tym, kim naprawdę jest, ale też odkryć w sobie, czy jest godny tego, by być królem.

Oficjalna premiera filmu będzie 21 grudnia 2018 roku

Wybierzecie się do kina? ;) 

Zobacz także: Drugi zwiastun filmu o Freddiem Mercurym zachwyca! 

Zagłosuj

Czy lubisz filmy o superbohaterach?

Liczba głosów:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów