Pierwszy teaser "Star Treka" zabiera nas w szaloną podróż kosmiczną [wideo]

Paulina Szestowicka 19.05.2016
Star Trek serial
Fotografia: www.youtube.com

W kontynuacji produkcji zobaczymy nowe postaci. 

Pojawiło się pierwsze wideo zwiastujące kontynuację serialu "Star Trek". Opublikowała je telewizja CBS przy okazji zdradzając, jak będzie wyglądać nowe logo produkcji. 

Obecnie nic nie wiadomo na temat fabuły kolejnej części serialu, ale było kilka przesłanek, które mogą świadczyć o tym, że to będzie antologia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że akcja będzie kontynuacją wydarzeń z szóstego filmu "Star Trek: Wojna o pokój", a jednocześnie wstępem do "Star Trek: Następne pokolenie". Na ekranie na pewno zobaczymy nowe postaci, które będą odkrywać kolejne światy i poznawać obce cywilizacje. 

Prezes stacji Les Moonves zdradził, że nowe odcinki serialu "Star Trek" będą publikowane na platfornie CBS All Access raz w tygodniu. Następnie zostaną wyemitowane w Telewizji CBS. Pierwszy odcinek będziemy mogli zobaczyć już na początku 2017 roku.

Prace nad produkcją mają rozpocząć się jesienią w Toronto. Za serial są odpowiedzialni między innymi Bryan Fuller, Nicholas Meyer, Alex Kurtzman i Rod Roddenberry. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów