Ryan Goslin w innym wcieleniu! Zobacz międzynarodowy zwiastun "Pierwszego człowieka". Kiedy premiera?

Ryan Gosling jako Neil Armstrong w filmie "Pierwszy Człowiek"
Fotografia: YouTube/Universal Pictures UK

Polska premiera "Pierwszego człowieka" nadchodzi wielkimi krokami. W kinach już będziemy mogli zobaczyć zwiastun filmu z Ryanem Goslingiem w roli głównej.

Opadły emocje po światowej premierze  "Pierwszego człowieka" w Wenecji. Teraz zbliża się polska premiera. W ekranach naszych rodzimych kin film pojawi się 12 października. Już teraz jednak będziemy mogli zobaczyć w kinach oficjalny międzynarodowy zwiastun produkcji z Ryanem Goslingiem w roli głównej.

"Pierwszy człowiek" – zwiastun międzynarodowy

Do tej pory mogliśmy zobaczyć dwie zapowiedzi filmu. Pierwsza wyszła wraz z pierwszymi oficjalnymi informacjami na temat filmu. Dowiedzieliśmy się z niej, że Ryan Gosling zagra Armstronga, pierwszego człowieka na księżycu. U jego boku zobaczymy Claire Foy, która wcieliła się w postać żony kosmonauty. Druga zapowiedź ukazała się z okazji światowej premiery filmu w Wenecji. Tam poznaliśmy bliżej drugi główny wątek produkcji – życie rodzinne Neila Armstronga.

Teraz producenci podkręcają emocje. W najnowszym zwiastunie, który jest oficjalnym trailerem międzynarodowym, możemy zobaczyć znacznie więcej akcji. Widzimy, że będzie się działo, a emocje będą nam towarzyszyć od początku do końca filmu. Sądząc po zapowiedziach możemy spodziewać się "Pierwszego człowieka" na liście nominowanych do Oscarów 2019. Z pewnością nie będziemy zdziwieni. I już nie możemy doczekać się, kiedy zobaczymy duet Gosling-Foy na ekranie!

Zobacz także: "The Crown" powraca! Są zdjęcia z 3 sezonu, a na nich… Helena Bonham Carter i inni nowi aktorzy

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Niektóre role wymagają od aktorów ogromnych poświęceń. W tych filmach uprawiali seks na planie naprawdę! Te nazwiska was zaskoczą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów