"Pierwsza miłość" znika z anteny przez koronawirusa. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek?

"Pierwsza miłość": aktorzy siedzą na kanapie
Fotografia: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

"Pierwsza miłość" to jeden z tych seriali, na planie których zdjęcia zostały wstrzymane przez koronawirusa. Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek!

Serial "Pierwsza miłość" od 16. lat jest obecny na antenie stacji Polsat i cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Niestety koronawirus, który zaatakował niemal cały świat, jest nieubłagany i pokrzyżował plany twórców znanych seriali. I tak "Pierwsza miłość" już niedługo zniknie z anteny, w związku z tym, że zostały wstrzymane prace na planie produkcji. Kiedy obejrzymy ostatni odcinek serialu, który został już nagrany?

Zobacz także: "M jak miłość" zawieszone przez koronawirusa?! Mamy komentarz produkcji! 

"Pierwsza miłość" znika z anteny! Kiedy zobaczymy ostatni odcinek?

Fani serialu "Pierwsza miłość" będą musieli uzbroić się w cierpliwość. W związku z koronawirusem przez jakiś czas nie dostaną nowych odcinków swojej ulubionej produkcji.

Ostatni nowy odcinek serialu zostanie wyemitowany 16 kwietnia. 

Ze względów na epidemię wstrzymane zostały zdjęcia na planach. Oznacza to w praktyce, że większość zamówień telewizyjnych do ramówki wiosennej nie zostanie zrealizowana w całości. Dotyczy to zwłaszcza seriali emitowanych w trybie codziennym - powiedział Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami". 

Mamy nadzieję, że cała sytuacja niedługo się uspokoi i aktorzy wrócą na plan serialu, żebyśmy mogli cieszyć się nowymi odcinkami produkcji.

Zobacz także: Najnowsze polskie filmy, które teraz obejrzysz online

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów