Światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood"! Tarantino apeluje do mediów

Brad Pitt na planie filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu w Hollywood"
Fotografia: Sony Pictures/BEEM/Beem/East News

Już dziś światowa premiera "Pewnego razu w Hollywood"! Quentin Tarantino, z troski o swoich fanów, zaapelował do mediów, tym samym powielając krok braci Russo.

Festiwal w Cannes jest już na półmetku, a dziś w filmowej stolicy Francji wielki dzień dla fanów Quentina Tarantino. Właśnie dziś odbędzie się światowa premiera najnowszego filmu reżysera "Pewnego razu w Hollywood". Nie ukrywamy, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez nas filmów 2019 roku. Główne role w produkcji grają Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Quentin Tarantino przed samą premierą postanowił wystosować apel do mediów.

Zobacz także: Jest już oficjalny plakat filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

Quentin Tarantino apeluje do mediów

Nowy film Quentina Tarantino jest bardzo emocjonujący nie tylko ze względu na gwiazdorską obsadę. Reżyser znany jest z tego, że długo każe nam czekać na swoje kolejne produkcje. A te zazwyczaj dopracowane są w 100%.

"Pewnego razu w Hollywood" to film, którego akcja rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles. Produkcja ma być utrzymana w klimacie starego westernu. Tło fabuły stanowić będzie historia Charlesa Mansona i dokonanych przez jego bandę morderstw. Poza aktorami, którzy zaprezentują się w produkcji, wciąż nie wiemy o niej zbyt wiele. Zastanawiamy się oczywiście, czy sceny z udziałem Rafała Zawieruchy również pojawią się w filmie.

To wszystko sprawia jednak, że tym bardziej oczekujemy na produkcję. Nic więc dziwnego, że Quentin, z troski o swoich fanów, postanowił zaapelować do mediów obecnych w Cannes.

Cieszę się, że mogę być w Cannes i podzielić się z festiwalową publicznością filmem "Pewnego razu w Hollywood". Obsada i ekipa ciężko pracowali nad stworzeniem czegoś tak oryginalnego i proszę tylko, aby wszyscy unikali ujawniania czegokolwiek, co mogłoby uniemożliwić późniejszym widzom przeżycie filmu w ten sam sposób - napisał reżyser w oświadczeniu, które pojawiło się na oficjalnych kontach filmu w mediach społecznościowych.

Tarantino odniósł się również do emocji, które towarzyszą twórcom i widzom. Swoje oświadczenie rozpoczął w wyjątkowy sposób.

Kocham kino. Wy też kochacie kino. Proszę, żebyście powstrzymali się przed zdradzaniem zbyt wielu rzeczy o filmie, żeby nie zepsuć przyjemności widzom, którzy zobaczą go nieco później - napisał. 

Nie tylko Tarantino publikuje posty z prośbą o brak spoilerów, ale również inni internauci. Wszystkie tego typu wpisy publikowane są pod hashtagiem #NoSpoilersInHollywood.

Gest reżysera porównywany jest do prośby braci Russo, którzy przed premierą filmu Marvela "Avengers: Koniec gry" również wystosowali taką prośbę do wszystkich mediów i fanów produkcji. My również dołączamy się do tej prośby. W końcu nikt nie lubi spoilerów. 

Polska premiera "Pewnego razu w Hollywood" odbędzie się 9 sierpnia.

Zobacz także: Zawierucha o tym, jak zdobył numer do hollywoodzkiej aktorki! Aktor opowiedział o pracy u Tarantino

Co roku w świecie kina pojawia się wiele interesujących filmów. O tym, który będzie najlepszy w tym roku przekonamy się już niedługo. A jakie filmy przypadły do gustu Polaków w minionym roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów