Już jest zwiastun filmu "Pętla"! Kiedy premiera nowej produkcji Patryka Vegi?

Piotr Stramowski i Antek Królikowski w kadrze z nowego filmu Patryka Vegi "Pętla"
Fotografia: YouTube/Patryk Vega

Patryk Vega opublikował zwiastun nowego filmu! O czym będzie "Pętla"? Sprawdź też, kiedy premiera i kto zagrał w produkcji!

Patryk Vega, pomimo koronawirusa, nie zwalnia tempa. Reżyser nie wstrzymał produkcji na planie swojego filmu, co spotkało się z ogromnym oburzeniem w świecie kultury. Teraz jednak może pochwalić się, że wielkimi krokami nadchodzi premiera jego najnowszej produkcji. Film "Pętla" już niedługo ujrzy światło dzienne, a my właśnie otrzymaliśmy jego zwiastun - oczywiście bez cenzury. Zobaczcie, czego możemy się spodziewać.

Zobacz także: Najnowszy film Patryka Vegi dostępny online! "Bad Boy" już jest na platformie Netflix

"Pętla": o czym będzie nowy film Vegi? Obsada

W filmie "Pętla" ponownie zobaczymy doskonale nam już znanych z filmów Vegi aktorów. Główną rolę zagrał Antek Królikowski, którego mogliśmy niedawno zobaczyć także w "Bad Boyu". Jedną z głównych ról zagra również Piotr Stramowski, który w produkcji wciela się w postać Dawida "Cygana" Kosteckiego. Oprócz nich na ekranie pojawią się także dawno niewidziana Katarzyna Warnke, która wraca po przerwie macierzyńskiej, jak również gwiazda programu "Królowe życia", Dagmara Kaźmierska. 

W produkcji pojawią się także: Marcin Zacharzewski, Maciej Zacharzewski, Aleksandra Nowicka, Rafał Cieszyński, Tomasz Dedek, Henryk Talar, Krystian Hołdak, Krzysztof Bochenek, Monika Ambroziak, Wiktor Korzeniowski, Arkadiusz Nader i Filip Guźla. A o czym opowie ten film?

"Pętla" to, jak sam reżyser wskazuje na początku zapowiedzi, "film oparty na faktach". Poznamy historię afery podkarpackiej, podczas której politycy zostali nagrani w agencji towarzyskiej, należącej do ukraińskiej mafii na Podkarpaciu we współpracy z oficerem Centralnego Biura Śledczego. Następnie byli tymi nagraniami szantażowani. Z aferą łączono także tajemniczą śmierć boksera Kosteckiego, był jednym ze świadków w tej sprawie. 

Zobacz także: TOP filmy akcji. 40 najlepszych w historii kina

"Pętla": kiedy premiera nowego filmu Patryka Vegi? Zwiastun

W zwiastunie nie otrzymaliśmy informacji o dacie premiery filmu. Reżyser w opisie podał, że "Pętla" wkrótce znajdzie się w kinach. Zapewne już niedługo zatem otrzymamy konkretną datę premiery

Przypomnijmy, że na premierę kinową czeka także inny film Patryka Vegi, "Small World", w którym główne role zagrali Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk

Zobacz także: Julia Wieniawa w koronkowej bieliźnie. Tak Patryk Vega promuje film "Small World"

Patryk Vega to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych reżyserów w Polsce. Jego filmy przyciągają tłumy widzów. Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi.  

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów