Vega opublikował zapowiedź dokumentu "Parasol służb"! To wstęp do filmu "Pętla"

Patryk Vega w kraciastej marynarce i czarnej kaszkietówce na scenie przy mikrofonie podczas premiery swojego filmu
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Patryk Vega opublikował zapowiedź dokumentu "Parasol służb". To wstęp do jego nowej produkcji pt. "Pętla".

Patryk Vega lubi szokować swoimi produkcjami. Od pewnego czasu tworzy coś naprawdę mocnego! Już niedługo światło dzienne ujrzy jego film, pt. "Pętla", w którym zamierza przedstawić na ekranie szczegóły afery podkarpackiej. Reżyser zapowiadał już, że fabułę oparł na materiałach dokumentalnych. Okazuje się, że tym samym zamierza wydać kolejną część swojego filmu dokumentalnego, tym razem o tytule "Parasol służb", dzięki któremu mamy poznać prawdziwą historię tej afery. Właśnie pojawiła się jego zapowiedź.

Zobacz także: Już jest zwiastun filmu "Pętla"! Kiedy premiera nowej produkcji Patryka Vegi? 

"Pętla": Patryk Vega opublikował zapowiedź dokumentu "Parasol służb"

Patryk Vega publikował już fragmenty swojego dokumentu w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że już w przyszłym tygodniu, pojawi się jego kolejna odsłona. 

Jak sam reżyser przyznał, ma ona być dalszą częścią wprowadzenia do jego najnowszej produkcji, którą jest właśnie "Pętla".

"Parasol służb" - zapowiedź. Dokumentacja "afery podkarpackiej" do filmu "Pętla" - napisał reżyser. 

"Parasol służb" to już piąta część dokumentacji, którą przygotował Patryk Vega. Do tej pory mogliśmy poznać już, m.in. szczegóły dotyczące śmierci Dawida Kosteckiego. To właśnie na wszystkich tych materiałach, do których udało mu się dotrzeć, reżyser zamierza oprzeć swój film.

"Pętla" to opowieść właśnie o całej tej aferze podkarpackiej, w której znajdzie się także historia Dawida Kosteckiego. W jego postać wcieli się Piotr Stramowski. Oprócz niego na ekranie wystąpią m.in.: Antek Królikowski i Katarzyna Warnke. Film na ekranach ma pojawić się 4 września 2020 roku. 

Zobacz także: Julia Wieniawa w koronkowej bieliźnie. Tak Patryk Vega promuje film "Small World"

Patryk Vega to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych reżyserów w Polsce. Jego filmy przyciągają tłumy widzów. Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi.  

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów