Leonardo DiCaprio żegna Luke'a Perry'ego. Pracowali razem nad ostatnim filmem aktora

Leonardo DiCaprio w brązowej koszulce podczas wywiadu na granatowym tle
Fotografia: Instagram/Leonardo DiCaprio

Luke Perry i Leonardo DiCaprio zagrali razem w "Once Upon a Time in Hollywood". "Leo" pożegnał kolegę z planu poruszającym wpisem.

Informacja o tym, że Luke Perry nie żyje, zasmuciła wszystkich. Fani aktora do dziś nie mogą wyjść z szoku. Przyjaciele Luke'a pożegnali go wpisami na Instagramie i Twitterze. Pięknymi słowami o aktorze podzielili się przede wszystkim inni aktorzy z seriali "Beverly Hills 90210" oraz "Riverdale". Wzruszającymi słowami pożegnania podzielil się również Leonardo DiCaprio, który zagrał z nim w ostatnim filmie aktora, "Once Upon a Time in Hollywood".

Zobacz także: Luke Perry nie żyje. Gwiazdy seriali "Beverly Hills 90210" i "Riverdale" żegnają przyjaciela

Leonardo DiCaprio żegna Luke'a Perry'ego

"Once Upon a Time in Hollywood" to najnowszy film Quentina Tarantino, w którym gra plejada gwiazd. Na ekranie wystąpią m.in.: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt oraz Margot Robbie. W filmie pojawi się również polski aktor, Rafał Zawierucha, który wcieli się w produkcji w postać Romana Polańskiego. W obsadzie znalazł się również Luke Perry. Choć aktor zmarł przed premierą filmu, według doniesień portalu "Entertainment Weekly", wszystkie zdjęcia z jego udziałem zostały już nakręcone i latem zobaczymy go w ostatniej roli.

Trzeba przyznać, że występ u Tarantino z pewnością będzie pięknym zwieńczeniem kariery Luke'a Perry'ego, niestety o wiele za krótkiej. Leonardo DiCaprio wzruszającymi słowami pożegnał kolegę z "rodziny Tarantino".

Luke Perry był wielkodusznym i niezwykle utalentowanym artystą. Moje myśli i modlitwy kieruję do niego i jego najbliższych - napisał aktor na Twitterze.

Choć nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących postaci granej przez Perry'ego w najnowszym filmie Tarantino, wiadomo już, że wcieli się on w Scotta Lancera. Jak podaje Onet, prawdopodobnie jego bohater będzie wzorowany na postaci z amerykańskiego serialu "Lancer", który był emitowany w latach 1968-1970. Leonardo DiCaprio zagra natomiast jedną z głównych ról - byłego gwiazdora westernów Ricka Daltona

"Once Upon a Time in Hollywood" na ekranach polskich kin pojawi się 9 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić! 

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów