Pełnometrażowa wersja "Breaking Bad" trafi na Netflixa. Film opowie o dalszych losach Jessego Pinkmana

Magdalena Barszczak 15.02.2019
Aaron Paul i Bryan Cranston
Fotografia: SONY PICTURES TELEVISION/ACME SHARK/MGM TELEVISION/PEGASUS / Alb

„Breaking Bad” w wersji filmowej będzie sequelem kultowego serialu.

W listopadzie pisaliśmy o tym, że reżyser serialowego hitu „Breaking Bad” Vince Gilligan pracuje nad pełnometrażowym filmem. W końcu znamy więcej szczegółów! Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy konta na Netflixie – to właśnie tam trafi filmowa wersja serialu. W sequelu poznamy dalsze losy jednego z bohaterów.

Zobacz także: Na Netflixie pojawi się film o najkrwawszym seryjnym mordercy w historii?

Kontynuacja „Breaking Bad”. Jesse Pinkman powraca!

„The Hollywood Reporter” w końcu potwierdził spekulacje na temat kontynuacji kultowego serialu „Breaking Bad”. Według amerykańskich dziennikarzy w pełnometrażowej wersji serialu poznamy dalsze losy Jessego Pinkmana, w którego wcielił się Aaron Paul.

Ostatni raz postać ta pojawiła się w 5. w  sezonie serialu. Wciąż nie wiadomo, czy na ekranie zobaczymy dobrze wszystkim znanego Waltera White’a (w tej roli Bryan Cranston), chorego na raka niepozornego nauczyciela chemii, który postanowił produkować metamfetaminę, by zabezpieczyć przyszłość rodziny po swojej śmierci.

Produkcja najpierw trafi na Netflixa, a potem ma być pokazana widzom stacji AMC. Cały czas trwają prace nad scenariuszem. Według deadline.com film może ostatecznie przyjąć formę kilku części lub jednej produkcji pełnometrażowej.

Czekacie na kontynuację serialu?

Zobacz także: "Polar" Netflixa wzbudza kontrowersje od samej premiery

Netflix dba o swoje seriale pod względem budżetowym. Na liście najdroższych produkcji Netflixa są bardziej i mniej znane seriale. Niektóre tytuły was zaskoczą

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów