Netflix opublikował wzruszające wideo! "Pełniejsza chata" wróci z ostatnim sezonem

"Pełniejsza chata" Netflix: zapowiedź 5. sezonu serialu, który będzie ostatnim
Fotografia: YouTube/Netflix

Kilka lat temu Netflix sprawił nam ogromną niespodziankę i zdecydował o kontynuacji kultowego serialu. Teraz "Pełna chata" zniknie na zawsze.

Netflix wie, jak promować swoje seriale. Teraz właściciele platformy zdecydowali o kontynuacji serialu "Pełniejsza chata". Okazuje się jednak, że mają również smutną wiadomość dla fanów produkcji. 5 sezon "Pełniejszej chaty", który zadebiutuje na Netflixie jesienią 2019 roku, będzie ostatnim, kończącym piękną, legendarną historię rodziny Tannerów. Właśnie z tej okazji Netflix wydał niezwykłą zapowiedź, która wszystkich fanów serialu poruszy do łez. 

Zobacz także: Seriale idealne na zimowy wieczór. 11 produkcji, które ocieplą mroźne wieczory

"Pełniejsza chata": 5. sezon będzie ostatnim

Netflix oficjalnie zamówił 5. sezon "Pełniejszej chaty". Ogłosił też, że będzie to ostatni sezon serialu.

Przypomnijmy, że "Pełniejsza chata" to kontynuacja legendarnego serialu z lat 80, "Pełna chata", w którym zagrały m.in. małe siostry Olsen. Choć bliźniaczki nie wystąpiły w kontynuacji stworzonej przez Netflixa, "Pełniejsza chata" również podbiła serca widzów. Możemy w nim zobaczyć pozostałych aktorów po latach. Na ekranie występują m.in.: Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber, Bob Saget, Dave Coulier, John Stamos oraz Lori Loughlin.

Właśnie w związku ze swoją decyzją Netflix postanowił opublikować wzruszające wideo. Widzimy na nim wspomnienia z serialu, najzabawniejsze sceny, najbardziej wzruszające, a na końcu małą niespodziankę od samych aktorów. Nie możecie tego przegapić! Zobaczcie sami.

Zobacz także: 5 seriali, które rozczarowały nas w 2018 roku

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów