Wujek Jesse z serialu "Pełna chata" podbijał serca kobiet w latach 90. Dziś nadal to robi!

"Pełna chata": mała Olsenka jako Michelle i John Stamos jako wujek Jesse w czerwonej czapce
Fotografia: IFTN/United Archives/East News

Wujek Jesse z serialu "Pełna chata" był prawdziwym przystojniakiem! Jak dziś wygląda John Stamos, który go zagrał? 

"Pełna chata" to serial, który w Polsce olbrzymią popularnością cieszył się w latach 90. To właśnie w nim swoje pierwsze kroki na ekranie (i poza nim) stawiały Ashley i Mary-Kate Olsen, czyli najpopularniejsze bliźniaczki na świecie. Na zmianę wcielały się w postać uroczej Michelle Tanner. Dziewczynkę i jej siostry wychowywał tata, przy pomocy dwóch roztrzepanych wujków. Jednym z nich był Jesse - prawdziwy przystojniak, za którym uganiały się kobiety! Jak dziś wygląda John Stamos, który zagrał tę rolę?

Zobacz także: Słodka Stephanie z "Pełnej chaty" już tak nie wygląda. Wyrosła na niegrzeczną dziewczynkę

"Pełna chata": wujek Jesse był przystojniakiem! Jak dziś wygląda?

Do wujka Jesse'ego wzdychały różne bohaterki serialu, ale też kobiety przed telewizorami. Okazuje się, że jest tak do dziś!

John Stamos wciąż jest prawdziwym przystojniakiem, mimo upływu lat. Po "Pełnej chacie" grał jeszcze w wielu znanych produkcjach. Zagrał George'a w "Moje wielkie greckie wesele 2", a także Jimmy'ego w filmie "Dziadek z przypadku". 

Niedawno połączył swoje siły z platformą Netflix! Zagrał psychologa w serialu "Ty", a także był jednym z producentów nowej odsłony "Pełnej chaty"! "Pełniejsza chata" cieszy się ogromną popularnością w serwisie, a niedawno pojawił się w nim ostatni sezon produkcji. 

Trudno się dziwić, że wujek Jesse zdobył taką sympatię widzów! Zwłaszcza płci pięknej. Nie dość, że był przystojny, to jeszcze bardzo dbał o swoje małe siostrzenice. Zobaczcie sami, jak dziś wygląda John Stamos.

Zobacz także: Rozkochał w sobie Polki w latach 90.! Jak dziś wygląda Cygan z filmu "Uprowadzenie Agaty"?

Te seriale w latach 90. Polacy kochali! Zobacz TOP 15 pamiętnych tytułów. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów