Pamiętacie "Pełną chatę"? To zdjęcie to najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczycie!

Katarzyna Leszczyńska 12.05.2018
Bohaterowie "Pełnej chaty"
Fotografia: EAST NEWS

Ci, którzy choć raz widzieli "Pełną chatę" nie mogli jej nie pokochać. Aktorzy serialu do dziś pozostają serdecznymi przyjaciółmi, co widać gołym okiem.

"Pełna chata" to serial, który był hitem lat dziewięćdziesiątych. Historia trzech facetów samotnie wychowujących trzy dziewczynki zyskała serca widzów na całym świecie. I nic dziwnego! Nie wspominając już o uroczej Michelle, w roli której debiutowały bliźniaczki Olsen.

Zobacz także: Słodka Stephanie z "Pełnej chaty" już tak nie wygląda. Wyrosła na niegrzeczną dziewczynkę

Choć uwielbialiśmy wszystkich bohaterów serialu, nie da się ukryć, że jedną z najbardziej charakterystycznych postaci był wujek Jesse, grany przez Johna Stamosa. Aktor w lutym wziął ślub z młodą aktorką, Caitlin McHugh, a ostatnio na świecie powitał swoje pierwsze dziecko, syna Billy'ego. Zdjęcia, jakie z nim publikuje chwytają za serce. A ostatnie wywołało największe emocje wśród fanów "Pełnej chaty".

Na zdjęciu widzimy Stamosa przedstawiającego swojego pierworodnego syna przyjaciołom z "Pełnej Chaty", Bobowi Sagetowi (Danny) oraz Lori Loughlin (Becky). To najlepsza rzecz, jaką ostatnio widzieliśmy! Wisienką na torcie natomiast jest body niemowlaka, na którym widnieje napis "Jesse and the Reppers", od nazwy zespołu Jessy'ego z "Pełnej chaty". Zobaczcie sami. 

Fani "Pełnej chaty" mają ogromne szczęście, ponieważ powstała kontynuacja serialu. Na Netflixie możecie obejrzeć "Pełniejszą chatę", w której spotkacie swoich ulubionych bohaterów. 

Zobacz także: Jak dziś wygląda Kelly, jasnowłosa piękność z "Beverly Hills 90210"? Jest nie do poznania

Zobaczcie w poniższej galerii, jak oszukiwały nas filmy i seriale dla nastolatków:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów