Patryk Vega zapowiada swój nowy film! O czym będzie "Pętla" i kiedy premiera?

Patryk Vega w kraciastej marynarce i kaszkietówce na premierze swojego filmu
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Patryk Vega wraca po pandemii i już zapowiada premierę swojego najnowszego filmu! O czym będzie "Pętla" i kiedy ujrzy światło dzienne?

Patryk Vega nieprzerwanie produkuje swoje filmy. Nawet koronawirus nie przeszkodził mu w produkcji. Teraz reżyser ogłosił, że już niedługo światło dzienne ujrzy jego kolejne dziecko. Film "Pętla" to całkiem nowa opowieść, o której do tej pory jeszcze nie słyszeliśmy. Patryk Vega zapowiedział już premierę zwiastuna produkcji swojego najnowszego filmu. Zobaczcie sami, czego możemy się spodziewać!

Zobacz także: Najnowszy film Patryka Vegi dostępny online! "Bad Boy" już jest na platformie Netflix

Patryk Vega zapowiada nowy film! O czym będzie "Pętla"?

Patryk Vega lubi podkręcać atmosferę wokół swoich filmów. Tak też jest i tym razem.

Reżyser na swoim koncie na Facebooku opublikował nagranie, w którym zapowiada, że już jutro opublikuje zwiastun swojego najnowszego filmu pt. "Pętla". 

Cześć, tu Patryk Vega. Wracamy do życia, wracamy do kin. Już jutro o 9 rano zaprezentuję wam zwiastun mojego najnowszego filmu "Pętla" - mówi Vega w zapowiedzi. 

Fabuła, obsada i data premiery filmu jak na razie są owiane tajemnicą, ale pewne jest jedno - będzie się działo! Onet podaje, że prawdopodobnie chodzi o film, który do tej pory powstawał pod roboczym tytułem "Seryjny samobójca". Inspiracją na jego powstanie miała być tzw. afera podkarpacka, podczas której wypłynęły kompromitujące polskich polityków nagrania, na których można było zobaczyć najpopularniejszych posłów w agencji towarzyskiej prowadzonej przez ukraińską mafię na Podkarpaciu. 

O tym, co tak naprawdę czeka nas w najnowszej produkcji Vegi, przekonamy się już jutro, gdy światło dzienne ujrzy zwiastun. Przypomnijmy, że już niedługo powinna też odbyć się premiera "Small World", który już dawno został nagrany, a główne role w produkcji grają Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk

Zobacz także: Borys Szyc sparodiował Patryka Vegę. Uderzające podobieństwo?

Patryk Vega to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych reżyserów w Polsce. Jego filmy przyciągają tłumy widzów. Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi. 

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów