Vega pokazał zapowiedź najnowszego filmu, a w niej... kandydat na prezydenta! "Kij wsadzony w mrowisko"

Patryk Vega w czarnej marynarce i kaszkietówce na premierze filmu
Fotografia: TRICOLORS/East News

Patryk Vega pokazał zapowiedź filmu dokumentalnego, a w niej... kandydat na prezydenta! Już budzi kontrowersje.

Patryk Vega lubi wzbudzać kontrowersje swoimi produkcjami, a zwłaszcza ich zapowiedziami. Przed premierą jego najnowszego filmu, pt. "Pętla", postanowił zrobić całą kampanię promocyjną i udostępnia w odcinkach film dokumentalny dotyczący tzw. afery podkarpackiej, której ma dotyczyć także fabuła produkcji z Warnke i Królikowskim w rolach głównych. Reżyser teraz opublikował zapowiedź drugiej części dokumentu, w której dostrzec możemy... jednego z kandydatów na prezydenta!

Zobacz także: Już jest zwiastun filmu "Pętla"! Kiedy premiera nowej produkcji Patryka Vegi? 

Patryk Vega pokazał zapowiedź filmu. Ten dokument budzi kontrowersje

Patryk Vega w swoim najnowszym filmie, jak również w dokumentach, które wydaje, zamierza obnażyć kulisy afery podkarpackiej. Reżyser dotarł do świadków sprawy, a także wszedł w posiadanie nagrań z ukrytych kamer.

Okazuje się, że jedne z bohaterek dokumentu Vegi, brały udział w programie "Mam talent!". Tym samym reżyser wykorzystał fragment show TVN-u z ich udziałem, w których widoczny jest także... Szymon Hołownia, ówczesny prowadzący widowiska. To nie uszło uwadze internautów, którzy są zbulwersowani umieszczeniem w produkcji kandydata na prezydenta. 

Kij wsadzony w mrowisko.

Mega to słabe - piszą pod postami Vegi na portalach społecznościowych.

Niektórzy wręcz porównali dokument Vegi do dokumentu wydanego niedawno przez Sylwestra Latkowskiego, o którym było głośno ze względu na wykorzystane w nim wizerunki celebrytów.

Trochę to wrzucenie TVN i widocznego tam Hołowni i Prokopa, to jak wrzutka Latkowskiego z nazwiskami i zdjęciami celebrytów.

Teraz to się bawisz w Latkowskiego.

Polityczne zagranie, tyle w temacie.

A wy co myślicie o tej sprawie? Obejrzycie filmy Patryka Vegi?

Zobacz także: Kim jest żona Szymona Hołowni? Wykonuje dość nietypowy zawód

Patryk Vega to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych reżyserów w Polsce. Jego filmy przyciągają tłumy widzów. Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi.  

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów